161   
شناسه خبر: 22846   
تاریخ انتشار: 1395/06/11 01:55
زیباترین دکوراسیون حمام های لوکس و زیبا
زیباترین دکوراسیون حمام های لوکس و زیبا
یک حمام لوکس چیزی بیشتر از این‌ها را به صاحب خود عرضه می‌کند؛ یک سالن استراحت حمام لوکس دارای سیستم گرمایشی شامل شومینه شیک یا بخاری با چند صندلی گرم و نرم در کنار آن یا حتی مبل و فرش برای ایجاد یک قسمت راحت جهت استراحت و ماندن در آن، است.

        به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، حمام محیطی از منزل شما است که باید وقتی وارد آن می شوید احساس آرامش و همچنین زیبایی کنید و باید مکان راحتی برای شما باشد مانند این مدل های لوکس که در زیر هستند. حمام‌های لوکس امروزی تنها مکانی برای دوش گرفتن به حساب نمی‌آیند.

طراحان دکوراسیون داخلی با گسترده‌تر کردن این فضا و اضافه کردن امکانات بسیاری به آن،این بخش از خانه را به فضایی برای استراحت کردن و آرامش یافتن، تبدیل کرده‌اند. با ما همراه باشید تا نگاهی به برترین طراحی‌های حمام بیاندازیم.حمام‌های لوکس امروزی بزرگ و برخی از آن‌ها به بزرگی یک اتاق‌خواب مجلل هستند. بسیاری از حمام های لوکس سفارشی یک قسمت استراحت در خود دارند

در حالی که طراحی‌های ساده تر حمام تنها شامل یک قسمت برای دوش، یکی برای توالت و یک قسمت برای روشویی است. یک حمام لوکس چیزی بیشتر از این‌ها را به صاحب خود عرضه می‌کند؛ یک سالن استراحت حمام لوکس دارای سیستم گرمایشی شامل شومینه شیک یا بخاری با چند صندلی گرم و نرم در کنار آن یا حتی مبل و فرش برای ایجاد یک قسمت راحت جهت استراحت و ماندن در آن، است.

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک حمام سفارشی لوکس الهام گرفته از طبیعت با وان پایه دار و دوش بزرگ

      یکی دیگر از ویژگی‌های حمام‌های لوکس داشتن یک قسمت کامل برای لباس پوشیدن است، جایی که شما می‌توانید در آن لباس پوشیده و آماده شوید، بدون اینکه حتی یک قدم به بیرون از این قسمت بردارید. کمدهای دیواری، نور طبیعی و ملایم و آینه‌های مزین از اجزا اصلی قسمت مخصوص لباس پوشیدن است.

      یک بخش اساسی حمام‌های لوکس، وان است که ممکن است دوش در بالای آن یا در قسمتی جداگانه قرار بگیرد. وان در ابعاد و اشکال بسیار متنوعی وجود دارد.چیزی که واقعا یک حمام را لوکس می‌کند، مواد استفاده شده در ساخت آن است. حمام‌های لوکس دارای مقدار زیادی سنگ مرمر، چوب‌های کار‌شده

      و کاشی‌های سفارشی در دیوار‌ها و کف هستند. استیل ضد لک و رنگ، کرومیوم و مس از دیگر فلزات اعلا هستند که در لوازم و دکور این حمام‌ها استفاده می‌شود. این سبک از حمام‌ها دارای سقفی بلند یا طاق‌دار هستند که لوازم روشنایی لوکس مثل لوستر‌ یا حتی پنجره‌های سقفی برای تامین نور طبیعی را دارا هستند.

      این حمام الهام گرفته از طبیعت دارای ترکیب رنگی از قهوه ای تیره و بژ هستند. کف حمام دارای سرامیک‌های ساده به رنگ بژ و بخش‌هایی کوچک از موزاییک در گوشه‌ها هستند، که حس سنگ طبیعی را به انسان القا می کند. قسمت دوش هم از همین مواد ولی در ابعاد و ترکیب متفاوت ساخته شده است. کابینت‌ها و دیوار‌‌ها هم به رنگ بژ روشن هستند.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک حمام لوکس با دیوار‌ها و کف پوشیده از سنگ تراورتن

      این حمام لوکس با حس و رنگ گرمی که دارد شما را جذب می‌کند. دیوار‌ها و کف از سنگ‌ طبیعی تراورتن ساخته شده است. در بعضی جا‌ها سنگ برشی نوار شکل دارد. بخش کانتر از مواد ساده و سفید و قسمت دوش از شیشه شفاف ساخته شده است. روی‌ هم رفته در این طراحی از تنوع زیادی استفاده نشده است اما زیبایی کیفیت آن که از مواد طبیعی ساخته شده، قابل تحسین است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی با جکوزی بزرگ و محوطه دوش مشکی

      این طراحی حمام بسیار عالی و منحصر به فرد در طرح و شکل است. کف حمام به وسیله سنگ‌های طبیعی تراورتن که به شکل مثلثی بریده شده‌اند، پوشیده شده‌ است. این طرح برای کف بسیار عالی است و از آن‌جا که تنها از یک سنگ در آن استفاده شده است، شلوغ و خسته کننده به نظر نمی‌رسد.

قسمت روشویی، وان و دوش با ورقه‌هایی از سنگ گرانیت سیقل‌داده شده که به لوکس و ماندگار بودن معروف است، ساخته شده‌اند. بقیه دیوار‌ها با سرامیک ساده و طبیعی کرم رنگ پوشیده شده است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک حمام لوکس ساخته شده با سرامیک بژ و چوب‌هایی زیبا و سنگ گرانیت

      این حمام بزرگ عمدتا از سرامیک بژ با ترکیب‌های مختلف برای کف و قسمت وان ساخته شده است. قسمت مرکزی به شکل مورب و حاشیه‌ها با سرامیک بژ تزئیین شده‌اند. قسمت روبروی وان هم با کاشی‌های مورب و در ابعاد کوچک‌تر پوشیده شده است. قسمت بالای وان سطحی ساده و سفید است و کمدها از چوب محکم افرا و کانتر از گرانیت ساخته شده است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی بسیار جذاب و عالی با استفاده از مواد طبیعی

      این حمام زیبا ترکیبی از زیبایی مدرن و مواد طبیعی و قدیمی است. کف آن از سرامیک‌های ساده بژ به همراه حاشیه‌هایی از موزاییک قهوه ای پوشیده شده است. قسمت‌های کناری از سرامیکی تیره‌تر پوشیده شده و بخش کانتر و وان از سنگ مرمر بژ ساخته شده‌ است.

دیوارهای قسمت دوش با سنگ آهک خط‌کشی شده پوشیده و سرامیک‌های کف هم به شکل تخته شطرنج چیده شده‌اند. کمد‌ها از ورقه‌های چندلایه چوب بلوط ساخته شده‌اند.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمام مدرن الهام گرفته از معماری آسیایی با چوب ماهون

      یک حمام جذاب و مدرن که از معماری آسیایی الهام گرفته است. در کف چوب‌های ماهونی سرتاسر سرامیک‌های ساده را پوشانده‌اند. برای کامل کردن نمای چوبی حمام، قسمت کمد‌ها، توالت، قسمت‌های جدا‌کننده و قفسه‌های بالایی از ورقه‌های چوب قرمز رنگ ماهونی ضد آب پوشیده شده‌اند. بقیه دیوار‌ها از پوششی سخت و بتونی ساخته شده است تا تعادل رنگی را در تمام حمام برقرار کند.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

طراحی حمام سفارشی فوق مدرن با سرامیک‌های بزرگ

       یک حمام با طراحی فوق مدرن که بر روی سادگی، طر‌‌ح‌های ساده و خط‌ها تمرکز دارد. سرامیک‌هایی بزرگ با ابعاد ۶۰ در ۶۰ سانتی‌متر و به رنگ طوسی در کف استفاده شده است و دیوار‌ههای قسمت دوش‌ هم از سرامیک‌هایی با همین ابعاد و در رنگ طوسی تیره ساخته شده است.

از شیشه‌های شفاف برای جدا کردن قسمت توالت و دوش استفاده شده ‌است. باقی دیوار‌ها و سقف با رنگ سفید ساده رنگ شده‌اند. سر دوش آب به لامپ‌های LED نئون مجهز شده‌ است تا فضا را زیباتر سازد.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمام لوکس با تلفیقی از عناصر کلاسیک و مدرن

      یک ترکیب لوکس با استفاده از عناصر مدرن و کلاسیک. این طراحی شیک به شما حس زیبایی و ظرافت را القا می‌‌کند، کف و نیمی از دیوار‌ها از کاشی‌های مرمر با کیفیت پوشیده شده‌ است و لبه‌ها با کاشی تزئین شده به طرح پیچک آراسته شده‌اند. بقیه ‌دیوار‌ها با رنگ روشن و گرم بژ و سقف و قرنیزها هم به رنگ سفید رنگ شده‌اند. کمد‌ها از چوب ماهونی یک دست و کانتر هم از مرمر سفید ساخته‌ شده‌است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

طراحی حمام مدرن با کاشی‌های بزرگ سفید و ساده و به همراه وان شیب‌دار

      یک طراحی مدرن و بسیار جذاب، این فضا اکثرا با کاشی‌های بزرگ سفید پوشیده ‌شده است. قسمت بالاتر که در آن وان و دوش قرار دارد، با موزاییک‌هایی به رنگ قهوه‌ای و طوسی تزئین شده‌ است. دیوار‌ها با رنگ بژ پوشیده‌ شده‌اند و در قسمت دوش از یک شیشه استفاده شده است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

طراحی الهام گرفته از طبیعت به همراه روشنایی نئون آبی‌رنگ

      این نوع طراحی روستایی با الهام از طبیعت، اخیرا بسیار پرطرفدار بوده‌است و حتی به نظر می‌رسد که حمام‌هایی با این طراحی در حال دنبال کردن گرایش امروزی هستند. برای دستیابی به شکلی ناتمام در این نوع طراحی، سرامیک‌هایی به رنگ زنگ فلز در کف و بیشتر دیوار‌ها استفاده‌ شده‌است.

یک دیوار با رنگ مشکی‌ ساده رنگ شده است، این ترکیب به همراه شیشه بدون‌فریم و مجلل در درها، فلز‌های کار شده و سرامیک‌های ساده در قسمت دوش، ترکیبی بسیار عالی و چشم‌نواز را تشکیل می‌دهند.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک حمام لوکس ساده به همراه گرانیت قهوه‌ای بالتیک

      این حمام بسیار ساده ولی زیبا کار‌شده است. بیشتر دیوار‌ها به رنگ بژ روشن هستند، کف و قسمت دوش با سنگ‌هایی طبیعی به رنگ بژ روشن پوشیده شده‌اند. سطح وان و اطراف آن با مرمر سفید آراسته شده‌ است و در ساخت کانتر از گرانیت قهوه‌ای بالتیک استفاده شده‌ است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک طراحی حمام مدرن با ترکیبی از سرامیک‌های با ‌کیفیت در رنگ کرم روشن و قهوه‌ای

      این طراحی مدرن دارای تنوعی در استفاده و ترکیب مواد یکسان است. کف و دیوار‌ها با سرامیک‌هایی کرم و قهوه‌ای رنگ پوشیده شده‌اند. رنگ قهوه‌ای در گوشه‌ها و نقاط قوت و رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی برای کف و دیوار‌ها به کار برده شده‌است.

کابینت و قفسه‌ها از چوب یک‌دست گردو و سقف به رنگ سفید ساده‌ است. یک روشویی شیک به رنگ برنجی و قفسه‌ای کناری با در شیشه‌ای این حمام را تکمیل کرده‌است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی بزرگ با سرامیک‌های با کیفیت مرمر در کف

      این حمام بزرگ با ترکیب کاشی‌های مرمر در کف و نقاشی دیوارها به رنگ بژ ساده و سقف و قاب‌ها به رنگ سفید ساخته شده است. از گرانیت سفید سیقل‌داده شده برای کانتر و کابینت‌هایی با چوب ساج در این طراحی استفاده شده است. طراحی کلاسیک این بخش به جذابیت این حمام بزرگ افزوده است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک حمام بزرگ با ترکیبی از مواد طبیعی و ساخته دست انسان

      این حمام بزرگ با استفاده از مواد طبیعی و مصنوعی ترکیبی جذاب از رنگ و بافت‌های مختلف را تشکیل می‌دهد. کف قسمت اصلی از سرامیک‌های قهوه‌ای تیره پوشیده شده است. در کف قسمت دوش از کاشی‌های سنگ‌ریزه‌ طبیعی استفاده شده است.

دیوار‌های این قسمت از موزاییک‌هایی چند رنگ طوسی و سرامیک‌های بژ تشکیل شده است. باقی حمام با رنگ روشن بژ رنگ شده و کمدها هم از رنگ قهوه‌ای تیره و متناسب با کف ساخته ‌شده‌اند.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی زیبا با سرامیک‌های مرمر با ابعاد۳۰ در ۳۰ و قفسه‌ای در وسط

      این طراحی شما را با تنوع استفاده از مواد مختلف روبرو نمی‌کند اما در عوض بر روی ظرافت و سادگی تمرکز کرده است. در آن به طور یکنواخت از سرامیک‌هایی با ابعاد ۳۰ در ۳۰ برای کف و دیوار قسمت دوش کار شده‌است. محوطه دوش با شیشه‌ای شفاف و بدون قاب پوشیده شده‌است.

و کانتر تماما از کوارتز سفید ساخته شده‌ است. طراحی قفسه میانی کلاسیک است و محوطه وان با رنگ کرم نیمه براق پوشیده شده‌ است. دیوارها هم با رنگ بژ نقاشی شده‌اند.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی آراسته به رنگ طلایی با کاشی‌های براق و ساده سفید و زیتونی تیره

      اگرچه استفاده از اثاثیه و تزئینات برنجی دراین حمام آن را بسیار شیک جلوه داده است اما اصلا طراحی را بیش از حد سنگین و پیچیده نکرده است. کف ساده و سفید این محیط به توازن آن کمک می‌کند. برای دیوار، کاشی‌های ساده در رنگ سفید و زیتونی تیره استفاده شده است. یک آینه زیبای طلایی از جنس برنج، زیبایی کمد با حاشیه‌های طلایی را کامل می‌کند.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک حمام بسیار زیبا با جزئیات معماری جذاب و سنگ‌های تراورتن

      این حمام معماری بسیار زیبایی دارد و علاوه بر آن انتخاب مصالح نیز بسیار هوشیارانه و دقیق بوده است. در کف ترکیبی از سنگ ‌های تراورتن با رنگ ساده کرم، حاشیه‌هایی تیره‌تر و سنگ‌هایی طرح‌دار برای بخش مرکزی استفاده شده است. دیوارها هم به طور مشابه با سنگ تراورتن در ابعاد آجر آراسته شده است.

نیمه بالایی دیوار بعد از یک حاشیه از سنگ زرد به رنگ خردلی روشن رنگ شده ‌و سقف هم به رنگ سفید ساده نقاشی شده‌اند. برای کانتر سنگ گرانیت به رنگ کرم به کار برده شده است. یکی از چشم‌نواز ترین بخش‌های این طراحی، استفاده از یک وان پایه‌دار زیبای سفید با چندین شیرآب است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی بزرگ و پر‌نور با سرامیک‌هایی سفید و بخش‌هایی کوچک و لوزی شکل به رنگ طوسی روشن

     در این حمام بزرگ از رنگ‌های روشن استفاده شده‌ است. سرامیک‌های سفید با خشت‌هایی به رنگ طوسی روشن و دیوارهایی که تا نیمه به رنگ طوسی روشن هستند. نیمه‌ی دیگر دیوارها به رنگ سفید و قرنیسها هم سفیدرنگ هستند. کابینت‌ها هم به رنگ طوسی روشن با خط‌هایی سفید در کادر‌ها هستند. در بخش رویی کابینت هم از گرانیت کرم استفاده شده‌ است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی زیبا با ترکیب رنگ‌های گرم و دیوار‌هایی به رنگ طوسی با گچ‌کاری سفیدرنگ

      این حمام ترکیبی از رنگ‌های گرم و سرد است. دیوار‌ها به رنگ طوسی سرد با گچ‌بری سفید هستند. کف و دیوار قسمت دوش هم با گرانیت کرم آراسته شده است.قسمت رویی کابینت‌ها هم از گرانیت عاجی‌رنگ ساخته شده است، کابینت‌ها هم با رنگ سایه‌ای کرم نقاشی شده‌اند.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک حمام بزرگ با سقفی بلند و خاص با دیوارهایی به رنگ زرد روشن و مبلمانی سفید و شیک

      این حمام زیبا و بزرگ دارای یک سقف بلند و جالب است که فضا را گسترده‌تر نشان می‌دهد و باعث می‌شود که این محیط بزرگ‌تر به نظر برسد. دیوارها به رنگ زرد روشن با گچ‌بری سفید هستند. مبلمان هم با رنگ سفید آراسته شده‌اند. قسمت‌ رویی کابینت از گرانیت قرمز است و در کف و دیوار‌ها از سنگ‌های طبیعی براق استفاده شده ‌است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی بزرگ با چشم‌اندازی زیبا و استفاده از مصالح مناسب درآن

      در حالی که این حمام یک منظره شگفت انگیز دارد، در آن از مصالحی با قیمت مناسب استفاده شده ‌است. البته این مصالح به زیبایی مصالح گران‌قیمت به نظر می‌رسند. کف از سنگ‌هایی طبیعی پوشیده شده‌ است. در دیوار‌های قسمت دوش هم از همین سنگ ولی با ابعاد کوچک‌تر استفاده شده‌ است. دیوارها به رنگ قهوه موکا و مبلمان چوبی هم از چوب درخت ساج با رویه‌ای از ازگرانیت با رنگ کرم است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی با رنگ برنزی روشن و سنگ‌هایی با رنگ طبیعی

      این حمام ترکیبی از رنگ برنزی روشن بر روی دیوار‌ها و سنگ‌هایی طبیعی با همان رنگ است. از تکه‌های موزاییک در گوشه ، کف‌، قسمت وان و برای جدا کردن دیوار ساده استفاده شده ‌است. کابینت‌ها هم به رنگ برنزی و یک درجه تیره تر از دیوارها هستند. در قسمت کانتر هم سنگ گرانیت به کاربرده شده‌ است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی بزرگ با کنتراستی زیبا از رنگ‌های تیره و روشن

      این حمام بزرگ با ترکیبی از رنگ ‌های تیره و روشن بسیار چشم‌نواز است. دیوارها به رنگ کرم روشن و سفید در کادر‌ها برای بزرگ جلوه دادن حمام است. سرامیک به کار رفته با رنگ گرم کل فضا را تحت تاثیر خود قرار داده است. بر روی کمدها و قسمت وان از گرانیت استفاده شده‌ است.

دیواری که محدوده وان را در بر گرفته است با موزاییک‌هایی کوچک پوشیده شده‌ است. این ترکیب در پشت کابینت‌ها هم به کار گرفته شده‌ است و کابینت‌ و کشو‌ها به رنگ ماهونی تیره هستند که به فضا کنتراستی تیره می‌دهد.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

طراحی حمام مدرن با ترکیب رنگ‌های ساده‌ای چون سفید و سایه‌ای از رنگ قهوه‌ای

      این طراحی مدرن ترکیبی جذاب دارد. در این طراحی انتخاب مواد هم به جذابیت فضا کمک کرده است. در این‌جا از رنگ‌های ساده‌ای چون سفید و قهوه‌ای کمرنگ استفاده شده است. انتخاب سرامیک‌ها هم بسیار قابل توجه است. در کف از سرامیک‌های ضد‌لغزش سفید و قهوه‌ای و در دیوارها سرامیک‌هایی

با همین ترکیب رنگ ولی با شکل چرم استفاده شده‌است. وان و پای روشویی از چینی با طرح چوب پوشیده شده‌اند. یک صندلی چرمی قهوه‌ای در وسط حمام قرار گرفته است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک طراحی ساده حمام با استفاده از سرامیک به ابعاد ۳۰ در ۶۰ و کاشی‌هایی با طرح آجر

      در این طراحی ساده از سنگ‌هایی با ابعاد ۳۰ در ۶۰ در کف استفاده شده است. محدوده وان هم به جای این‌‌که بارنگ سفید ساده پوشیده شود، از سنگ‌هایی سفید و به‌ اندازه آجر ساخته شده‌ است. در این‌جا از آجرهایی سرامیکی برای دیوار‌ها و رنگ طوسی روشن برای سقف و سایر قسمت‌ها استفاده شده‌ است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک حمام با ترکیب سنگ‌های طبیعی در کف و سرامیک‌هایی با رنگ طوسی روشن دردیوار‌ها

      در این حمام از سنگ‌های طبیعی در کف و سرامیک‌هایی به رنگ طوسی روشن در دیوارها و اطراف وان استفاده شده است. دیوارها و سقف با رنگ برنزی روشن رنگ شده‌اند تا فضا را گرم‌تر کنند. در کابینت‌ها از ورقه‌های چوب سفید و در کنار روشویی از کوارتز قرمز زیبا استفاده شده‌ است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

یک حمام مدرن با دیواری منحصر به فرد و وانی ساده

      این حمام مدرن عاری از هرگونه دکوراسیون بیش از حد است اما در عوض دیواری بسیار چشم‌نواز در پشت وان ساده آن قرار دارد. در این دیوار از طرح‌هایی به رنگ بژ استفاده شده‌است. دیوارها، کف و بقیه حمام پوشیده از سرامیک کرم روشن هستند. کابینت‌ها از ورقه‌هایی به رنگ برنزی ساده و و با کانتری به رنگ قهوه‌ای موکا پوشیده شده‌اند.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی مدرن با سرامیک‌هایی به رنگ قهوه‌ای و با ابعاد ۶۰ در ۶۰ در کف و دیوار‌ّها

      در این حمام تنها از دو نوع سنگ استفاده شده است. سرامیک‌هایی قهوه‌ای و با ابعاد ۶۰ در ۶۰ در کف و کاشی‌هایی قهوه‌ای در دیوار و محدوده وان. شیشه بدون فریم استفاده شده برای جدا کردن دو قسمت از هم زیبایی این حمام را بیشتر کرده است.

 

دکوراسیون طراحی حمام های لوکس و زیبا

حمامی زیبا با کاشی‌هایی ضد لغزش، دیوارهایی به رنگ برنزی روشن و کانتری کرم‌رنگ از جنس گرانیت

      در این حمام زیبا از کاشی‌هایی ضدلغزش برای کف و بیشتر سطوح استفاده شده‌است. این کاشی‌ها با دیوارهایی به رنگ برنزی روشن و کانتری گرانیتی و به رنگ کرم ترکیب شده‌اند. برای تکمیل این حمام کلاسیک از رنگ اطلسی در شیر‌ها استفاده شده‌ است. کابینت‌ها هم به رنگ طبیعی ماهونی هستند.

 

ایرانیان موفق
اخبار مرتبط

چیدمان خانه‌های نقلی با دکوراسیونی ساده اما شیک

زیباترین عصرانه های بهاری در این بالکن ها

دکوراسیون ماه تولد، چیدمانی که برای شما ممنوع است!

در معماری، رنگها چه می گویند؟

با انتخاب پرده ی مناسب نواقص دکوراسیون خود را برطرف کنید

سفره آرایی شب یلدا

پیشنهادهایی برای دکوراسیون منحصر به فرد سقف منزل

دکوراسیونی خلاقانه با ترکیب دو رنگ سیاه و سفید

کشف درمانی برای قطع نخاع

معرفی 10 مدل مبل شیک

چگونه یک چیدمان دلخواه در منزل داشته باشید

چه رنگی را در چه جایی از منزل بکار ببریم

فناوری سیستم روشنایی برای کفشهای ورزشی

آیا می دانید گجت چیست؟

دکوراسیونی از رنگ بادمجانی عمیق به بنفش کمرنگ

عینک آفتابی {اسنپ‌چت} یا دوربین فیلمبرداری

آشنایی با تمامی جاذبه های گردشگری شهر بانکوک

طراحان داخلی حرفه ایی ازچه ترکیب رنگهایی بیشتر استفاده می کنند

اصول اولیه دکوراسیون برای اتاق های خواب، نشیمن وپذیرایی

زندگی نامه نیما یوشیج

تاثیران روانشناسی رنگ اتاق بر خلق و خوی شما

چگونه بوت های زمستانی را ست کنیم

طراحی ربات عاطفی مخصوص بیماران مبتلا به آلزایمر

استفاده کاربردی و روانشناسی رنگ قرمز در دکوراسیون منزل

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ های گرم

سبک لباس پوشیدن شما بهترین معرف شماست!

شگفت انگیزترین اکتشافات علمی در سال ۲۰۱۵

رنگهای پیشنهادی کمپانی های رنگ مانند behr برای دکوراسیون سال ۲۰۱۷

احساس آرامش با اتاق خوابی به رنگ آبی

مدل پالتوهای 2017 مخصوص خانمها

با عینک تصویربرداری 360 درجه اوربی پرایم پشت سر خود را ببینید

خانه ایی خاص و منحصر به فرد با دکوراسیونی گل گلی

طرز تهیه ماسک عالی برای لیفتینگ پوست صورت

طراحی کفش هوشمند برای کمک به بیماران پارکیسونی

نصورات اشتباهی که در دکواسیون و طراحی داخلی وجود دارد

نکات اساسی که برای دکوراسیون داخلی باید رعایت کرد.

دکوراسیون خاص و منحصر بفرد ایرانی

رازهای شیک پوشی برای آقایان

با این رنگ ها کمی به لباس های زمستونی تون روح بدید.

معرفی 10 جاذبه گردشگری آفریقا

تغییر چیدمان خانه باایده‌های گرم برای روزهای سرد

چطور ست کردن ژاکت زنانه برای خانمهای سخت پسند

با جادوی رنگها شادی را در منزلتان ماندگار کنید!!!

ساخت ربات نجات غریق

تصاویر زیبا و دیدنی روز

ست کردن لباس به سبک پاییز

بهترین روش برای پرزگیری از لباسهای بافتنی

با استفاده از این 5 رنگ تیره ، خانه ایی شیک تر داشته باشیم.

راهنمای خرید بوت های زمستانه و پاییزی

ساخت آویز تزیینی زیبا

معرفی پنج کتاب پرفروش این روزها

زندگینامه گالیلئو گالیله :

با مطالعه "۱۱ فناوری های نوین آینده” با ما باشید

با استفاده از رنگ های مکمل , حال و هوایی شیک ومتنوع به خانه خود ببخشید.

طراح مد ایتالیایی ژیوانشی برای لباس هایش از طراحی فرش ایرانی بهره برد

بدانید که خدا مشغول مواظبت از شماست!

ساخت چشم مجازی برای سربازان آمریکایی در جنگها

خانه ایی زیبا با مدل های دیواری بلکا

راهنمایی ترکیب رنگ ها برای خانمهای شیک پوش

تصاویری از مدلهای زیبای سیسمونی کودک

تفاوت ویژگی های خانم های باکلاس واقعی و با کلاس نماها در چیست ؟شما چطور هستید؟

آشنایی با دکوراسیون انواع پرده برای اشپزخانه

برای کریسمس چه اسباب بازی هایی وجود داشته که جنبه ی فناوری دارند و مناسب کودکان هستند؟

ضرب المثل نادر هم رفت و برنگشت

توصیه هایی برای داشتن یک محیط کار بانشاط و سالم

طرز تهیه کیک گوشت

رونمایی سونی از اکسپریا Z5 صورتی رنگ خود

آغاز خط تولید اتومبیل های لوکس هیوندای

دکوراسیونی متفاوت با صندلی های رنگی غذاخوری

با مدهای کفشهای زنانه پاییز و زمستان 2017 آشنا شوید

مدل های لباس مردانه پاییزی 2017

در هفته های مد فرانسه و لندن چه اکسسوری هایی برای پاییز 2016 مد شد

کتاب از شیطان آموخت و سوزاند

رنگ سال 2016 و استفاده در دکوراسیون منزل

شیشه های رنگی تلفیقی از دکوراسیون مدرن منزل با معماری سنتی ایرانی

با استفاده از وسایل قدیمی و کهنه تان دکوراسیون خانه تان را مدرن کنید

13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

عکس هایی زیبا از عروسک های مینیاتوری

معرفی کتاب

پندهایی درباره زیبایی و آرایش از نقطه نظر خانم های فرانسوی

تو چشماش نگاه کن

با جاذبه های طبیعی شگفت انگیزجهان آشنا شوید

با این مچ بند ورزشی متناسب با نیاز بدنتان رژیم غذایی دریافت کنید

با دستگاه KlikR از راه دور لوازم منزل خود را کنترل کنید !!

ترفندهای حل کمبودجا در خانه های کوچک

ترفندهای روشن تر کردن خانه های تاریک

چه شلواری با چه بوتی بپوشیم

ضرب المثل

رنگ سال 2017

متن زیبایی ازقیصر امین پور

هدفون‌های فوق حرفه‌ای اورفئوس/ Orpheus

تلفیق ظروف سفالی در دکوراسیون امروزی

اتاق خواب رنگ مشکی عنصری جهت افزایش تمرکز ذهن و استراحت چشم

کاغذ دیواری های سه بعدی معجزه ای روی دیوار

تزیین خانه برای سالگرد ازدواج با ایده های رمانتیک

سفر به زیبایی های طبیعت جهان

تزئین غذای کودک برای تشویق غذاخوردن انها

استفاده از ترکیب چند رنگ شاد در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

اشتباهات ساده ای که دکوراسیون داخلی خانه شما را زشت و بی روح می کند.

کیک مخملی قرمز مخصوص ولنتاین

captcha