17   
شناسه خبر: 23780   
تاریخ انتشار: 1395/07/27 10:48
ارائه 16 طرح منتخب نخبگان در حوزه اقتصاد مقاومتی هم‌زمان با همایش ملی نخبگان فردا
ارائه 16 طرح منتخب نخبگان در حوزه اقتصاد مقاومتی هم‌زمان با همایش ملی نخبگان فردا
همزمان با برگزاری دهمین همایش ملی نخبگان فردا که با حضور رییس سازمان انرژی اتمی و معاون علمی‌و فناوری رییس‌جمهور برگزار شد، 16 طرح منتخب نخبگان در حوزه اقتصاد مقاومتی ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، دهمین همایش ملی نخبگان فردا با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و دکتر علی‌اکبر صالحی،رییس سازمان انرژی اتمی کار خود را آغاز کرد.

در مراسم افتتاحیه این همایش دکتر آریا الستی، دبیر این همایش با بیان این‌که در این همایش 1172 نفر از نخبگان حضور دارند، افزود: در مراسم افتتاحیه این همایش تعدادی از برگزیدگان آزمون سراسری سال 1395 مورد تقدیر قرار خواهند گرفت و مابقی در مراسم جداگانه که از سوی بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود، مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

وی با بیان این‌که در این همایش یک سوال ملی مطرح شده است، خاطرنشان کرد: گروه‌هایی که قبلا ثبت‌نام کرده‌اند، پاسخ‌های خود را ارائه می‌دهند و در مراسم افتتاحیه مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

وی دیدار با مقام معظم رهبری را از دیگر برنامه‌های این همایش نام برد و افزود: مقام معظم رهبری در دیدار سال گذشته ما تاکید کردند که موضوعاتی در خصوص اقتصاد مقاومتی در این همایش مورد بررسی قرار گیرد که بر این اساس 42 نشست در 26 استان کشور برگزار شد و در این نشست‌ها 589 طرح در حوزه اقتصاد مقاومتی به بنیاد ملی نخبگان ارائه شد.

الستی با اشاره بر این‌که در مرحله‌ اول داوری از این تعداد 204 طرح و در مرحله دوم داوری 71 طرح انتخاب شدند، خاطرنشان کرد: در نشستی که برگزار شد، از این تعداد 16 طرح انتخاب شدند و در نشست‌هایی که فردا برگزار می‌شود، در حضور دستگاه‌های مرتبط ارائه خواهند شد تا بستری برای اجرایی شدن آن‌ها فراهم شود.

این همایش روزهای 27 و 28 مهر ماه در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می‌شود.

پایگاه خبری ایرانیان موفق
captcha