1123   
شناسه خبر: 24187   
تاریخ انتشار: 1395/08/09 22:41
تفاوت ویژگی های خانم های باکلاس واقعی و با کلاس نماها در چیست ؟شما چطور هستید؟
تفاوت ویژگی های خانم های باکلاس واقعی و با کلاس نماها در چیست ؟شما چطور هستید؟
باکلاس نماها برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب گاهی میلیونها تومان خرج میکنند اما برای باکلاس بودن واقعی تنها کافی است که با سلیقه باشید و البته اولین قدم آنکه عیوب بدن تان را شناخته و با توجه به آنها لباس بپوشید

علم روانشناسی می گوید خانمها بیشتر از آقایان به نمایشگری علاقه مندند و شاید با دانستن این نکته بشود تمرکززنان دنیا و به خصوص کشورمان بر ظاهرشان را علمی تر درک کرد اما با همه اینها بدون هیچ شکی زیباترین زنان دنیا هم اگر به رفتار و اندیشه های خوب و قابل توجه اراسته نباشند، معمولی و حتی بی اصالت به نظر می رسند. اگر می خواهید درخشید باید لایق درخشش باشید و خوشبختانه با متاسقانه نمی شود نتها با داشتن سرو ظاهر زیبا در نظر مردم باهوش، لایق، دیدنی و باکلاس جلوه کرد.  ویژگی های خانم های باکلاس واقعی و با کلاس نماها می پردازبم شما چطور هستید؟ "باکلاس" یا با "کلاس نما"؟
روی ظاهر متمرکز نشوید
این روزها بعضی از خانم های باکلاس نما برای متفاوت به نظر رسیدن درحالی آزار بی وقفه خودشان در سالن های زیبایی زیر سشوارهای داغ یا تغییر رنگ و موج موها و انجام اخرین طرح های روز روی تاخن هایشان هستند؛ البته کفش هایی که حفظ تعادل روی آنها به مهارت یک سیرک باز نیاز دارد و لباس هایی تنگ و عذاب آور هم به پکیج باکلاسی شان اضافه میشود تا بلکه بتوانند ظاهری چشمگیر بسازند. این پروسه متفاوت نمایی از راه دستکاری ظاهر، اغلب در جامعه ما جواب میدهد اما یک «خانم باکلاس واقعی» هیچوقت برای به چشم آمدن، تمام تمرکز و وقتش را روی ظاهرش نمیگذارد. اگر بهترین ساعات زندگی تان در آرایشگاه و سالن مد بگذرد در نهایت یک مانکن معمولی هستید که نگاه تان می کنند، نه آن بانویی که باید باشید.
رژ گونه کم خونی را درمان نمی کند!
خوب است بدانیم هرچند با کمک لوازم آرایشی مرغوب می شود به راحتی زیبا و حتی جذاب شد اما این ابزار رنگین کننده نمی تواند به شما سلامت و شادابی واقعی ببخشد. اگر کم خون باشید قاعدتا رنگ و رویتان کمرنگ میشود و هرچند با استفاده از کرم پودرو رژگونه، سرخ و سفید شدن آسان است و میتوان به عوارض ظاهری کم خونی غلبه کرد اما بی توجهی به کم خونی بالاخره روزی پای باکلاس نماها را به مطب دکتر بازمی کند؛ بنابراین بیشتر از اینکه سعی در زیباشدن داشته باشید، روی سلامتتان حساس باشید، به دندانهای تان برسید، به اندازه کافی بخوابید و با یک برنامه منظم ورزشی کنید، به طور کلی سالم بودن جزء اصول اولیه به قولی امروزی ها کلاس بودن است. نکته بسیار مهم تر بعدی هم اینکه همیشه تمیز باشید، هر روز دوش بگیرید. به طور مرتب مسواک کنید به سلامت و آراستگی موهای تان به دقت برسید و در مورد نظافت شخصی تان سختگیر باشید.
زنان باکلاس فضولی نمی کنند
باکلاس های واقعی افرادی شاد، مثبت اندیش و واقع بین هستند که درک درستی از زندگی با انسانهای دیگر و زیست مسالمت آمیز اجتماعی دارند؛ بنابراین می توانند احساسات زنانه مثبت و منفی شان را با توجه به آگاهی کافی از مسائل، به خوبی کنترل کنند. آنها هیچوقت برای تسکین درد ناشی از حسرتها و نداشته هایشان به غیبت، بدگویی و حسادت مبتلا نمیشوند. باکلاس های واقعی شاید پولدار نباشند اما طبعی بلند داشته و همواره دست و دلبازند. این دسته از زنان یا کشف عیب ها و رازهای دیگران ذوق زده نمیشوند و هرگز کنجکاوی  یا فضولی ندارند یعنی غیر ممکن است برای فهمیدن وضعیت سلیقه صاحبخانه ای که در خانه اش مهمان هستند در کشوها و کابینت ها را باز کنند.
برای زیبا شدن باید آموزش ببینید
باکلاس نماها برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب گاهی میلیونها تومان خرج میکنند اما برای باکلاس بودن واقعی تنها کافی است که با سلیقه باشید و البته اولین قدم آنکه عیوب بدن تان را شناخته و با توجه به آنها لباس بپوشید؛ یعنی به طور مثال اگر خانمی هستید که شکمی تخت ندارد از لباس هایی که کمربند شان روی شکم بسته می شود دوری کنید.
 داشتن دانش در مورد رنگ شناسی برای ست کردن لباسها، خوش پوشی، خودارایی و رفع نواقص ظاهری اگراز داشتن پول در این امر مهم تر نباشد، کم اهمیت تر هم نیست. به علاوه خوبی است همیشه از عطرهای ملایم و با کیفیت استفاده کنید رایحه ای خوب و دلپذیر یادآور حضور شما برای دیگران باشد. از دیگر مواردی که باید برای شیک پوشی در نظر داشت کیفیت کیف و کفش است. چون شما میتوانید با ست کردن درست رنگ ها، لباسی معمولی اما برازنده به تن داشته باشید و با در دست گرفتن کیف دستی با کیفیتی از برندی مناسب که به تیپ تان بیاید کاملا شیک باشید.

 آرایش های سنگین، زنانگی های سبک!
این روزها متاسفانه با کلاس نماها با افراط در آرایش کردن آن هم در همه جا از سوپرمارکتها گرفته تا سمینارهای علمی، از مترو تاجلسه کنکور و سالن دفاعیه پایان نامه در دانشگاههای معتبر، گاهی باعث می شوند، زنان و دختران بیشتر از آنکه آراسته وزیبا به نظر بیایند در مواردی خنده دار و عجیب جلوه کنند. با این مقدمه باید بگوییم اولین نکته مهم در مورد آرایش برای خانم های باکلاس این است که آنها به خوبی می دانند چه تنوع و چه میزان آرایش و آراستگی برای هر موقعیتی مناسب است؛ بنابراین قبل از آرایش کردن به این فکر کنید که می خواهید به کجا بروید وآن فضا چقدر رسمی و علمی با شاد و خودمانی است.
آشپزی، ننگ و عار نیست...
این روزها دختران جوان و خانم های مایل به شلیک بودن برای اینکه متفاوت به نظر برسند سعی میکنند هر چه زنان قدیمی بلد بودند یاد نگیرند. برای مثال بلد بودن خیاطی، گلدوزی و به خصوص آشپزی برای باکلاس بودن شان ننگ و عار است اما حتما در کلاس های فشرده زبان آن هم تا ترم سه و چهار یا یوگا و تای چی شرکت می کنند. باکلاس بودن واقعی یعنی سرآمد بودن در همه چیزو خوب است بدانید داشتن هنرهای خانگی برای یک خاتم نه تنها بی کلاسی نیست بلکه نشان دهنده هوش، استعداد و مهارت بالای او در زندگی است. خیلی جذاب است که ضمنی شیک بودن دست پخت بیستی داشته باشید و از هر انگشت تان یک هنر بریزد! 
 زبان بدن شیک داشته باشید
زبان بدن هر کسی یکی از اولین و موثرترین تصویرها را در معرفی شخصیت او به دیگران می دهده برای همین بهتر است همیشه به عنوان یک خانم باکلاس به نکات زیر دقت داشته باشید:
• درست بایستید و بنشینید نوع راه رفتن شما میزان اعتماد به نفس تان را نشان می دهد؛ بنابراین برای ایستادن و نشستن موزون و درست تمرین کنید. 
• هیچ وقت در مهمانی ها یا اماکن عمومی به کسانی که به هر دلیلی متفاوت هستند زل نزنید. این کار زننده، شما را از جمع باکلاس ها به راحتی بیرون می کند.
•  در گوشی حرف زدن با دوستان صمیمی یا همسرتان حرکت زشتی است که عدم آشنایی شما به آداب معاشرت را نشان میدهد. پس از آن دوری کنید.
•  موقع غذا خوردن صحبت نکنید و برای بیشتر خوردن عحله نداشته باشید موقع صحبت با تلفن همراه با دوستان و خانواده تان هیچوقت صدای تان را بالا نبرید.
•  به گفتن کلمات و جملات احترام آمیزی مثل لطفا و متشکرم در خانه و اجتماع عادت کنید.

تواضع، فوت کوزه گری است!
اگر شما از آن دسته باکلاس نماهایی هستید که فکر می کنند برای متفاوت بودن باید یک جوری به همه حالی کرد، آنها بال مگس بوده و شما قطب عالم امکان هستید (!) سخت در اشتباهید. غرور و تکبر بیجا نه تنها از شما فردی متفاوت و قابل اعتنا نمی سازد بلکه باعث میشود تا درجه آدم متوهمی که  می شود به توهماتش خندید، پایین بیایید. بنابراین همیشه متواضع باشید و هرگز در هیچ جمعی از زیبایی، هوش، شغل و موقعیت، امکانات مالی و خانواده با اصل و نسب خودتان با آب و تاب تعریف نکنید باورکنید برای زیبا به نظر رسیدن در جوامع انسانی، تواضع بیشتر از خودستایی به کارتان می آید.
عقل داشتن کلاس است:
اگر میخواهید زنی دوست داشتنی و قابل احترام به نظر برسید باید نشان بدهید که فکر، هوش و عمق وجود شما هم به اندازه لباس ھا وسروظاهرتان زیبا و دیدنی است. همنشینی با خانم شیک پوشی که از هیچ مساله ای در جامعه مطلع نیست واطلاعات عمومی ناقص و ذهنی سطحی و خاموش دارد با وجود جذابیت اولیه اش، در نهایت کسالت بار خواهد بود. برای همین خوب است به طور پیوسته مطالعه کنید در شبکه های اجتماعی به جز گروه های حرفهای زنانه و جول حتما در گروههایی که بار علمی یا اخبار عمومی دارند. شرکت کنید.مهارتهای تازه ای یاد بگیرید و همیشه در حال یادگیری و به روز شدن باشید.
رازدار باش حتی اگر مد نباشد!
رازداری یکی از ویژگیهای مهم برای افرادی است که رموز خاص بودن را بلد هستند. یک خانم محترم هرگز و هرگز اسرار زندگی شخصی دیگران را برای نزدیکترین کسان خودش هم تعریف نکرده و هیچوقت هم اسرار محرمانه بین خود و نزدیکانش را برای افراد دیگر بازگو نمی کند. نکته اینجاست برای اینکه باکلاس باشید قطعا باید قابل اعتماد باشید و بدون هیچ تردیدی زنی که رازدار نیست، قابل اعتماد هم نیستم.
در تمامی جوامع، وفاداری یک ارزشی انسانی پراهمیت است و در پیشرفته ترین شان هم دیده نشده که زنی به خاطر عدم وفاداری، مورد ستایش و تحسین قرار گیرد؛ پس نسبت به روابط تان متعهد و مسوولیت پذیر باشید تا بشود گفت با نویی محترم و باکلاس هستید

باکلاس های متاهل این گونه اند
وقتی ازدواج می کنید باید بدانید عموم مردان، زنانی را دوست دارند که علاوه بر داشتن شخصیت قوی و احترام برانگیز، دارای ظرافتهای رفتاری و شخصیت زنانه باشند؛ بنابراین برای امروزی بودن، لازم نیست خودتان را مسلط و مردانه نمایش دهید بلکه بهتر است طبعی آرام و همراه داشته باشید و از قبل چند نکته را بدانید:
• یکی از بی مایه ترین رفتارها اشاره کردن به ضعف ها و ناتوانیهای همسرتان در مهمانی های فامیلی یا جمع های دوستانه است.
• بد بودن روابط شما با خانواده همسراتان و استفاده از اصطلاحات از مدافتاده برای مسخره کردن جایگاه شان یک رفتار سطحی است که میتواند نشان دهنده ضعف شما در مدیریت روابط تان باشد؛ بنابراین روی آن مانور ندهید.
• شیرین رفتار کردن فراتر از لوس حرف زدن و صدا نازک کردن در جمع های خانوادگی و رسمی است پس با وجود شوخ طبعی و خوش اخلاق بودن سعی کنید مقتضیات زمانی و مکانی را به درستی درک و متناسب با آن رفتار کنید. 
• فریاد کشیدن و سلطه جویی شما روی همسرتان، نشان دهنده امروزى بودن تان نیست، پس لطفا الگوهای غلط رسانه ای را فراموش کنید. زن باکلاس کسی است که با استفاده ظریف و هوشمندانه از هنر زن بودنشی کمترین تنش را در زندگی شخصی اش داشته باشد.

عجقم! لوس بودنهای بی کلاس.. 
همه میدانند که زنان بیشتر از مردان به صحبت کردن علاقه مند هستند. بنابراین بیشتر هم حرف می زندد. یک خانم باکلاس همانطور که خوب حرف می زند سکوت به موقع را نیز خوب بلد است؛ ضمن اینکه به لحن و چیدمان کلماتش دقت دارد. برای نمونه اگر باهمسر یا نامزدش لوس حرف میزند، عین همان بازی را وسط واگن مترو برای مردم اجرا نمی کند. ضمن اینکه ناگفته پیداست ادب کلامی داشتن برای خانم های ایرانی، یک ویژگی مهم است: پس حواستان باشد که فحش دادن، تعریف کردن جوک های رکیک، مسخره کردن افراد با اصوات و اشاره های کلامی با استفاده از اصطلاحات و ادبیات مردانه، گاف بزرگی است که اگر تمام شرایط یک خانم واقعی را هم داشته باشید به سادگی هر چه رشته اید، پنبه می کند.
اعتماد به نفس از زیبایی مهم تر است
گفتنی ها را گفتیم اما مهم ترین نکته اینجاست که برای باکلاس بودن، داشتن اعتماد به نفس از زیبایی بسیار مهم تر است. اگر خودتان را دوست داشته باشید و از آن مهم تر نسبت به توانایی ها و زیبایی های درونی تان آگاه بوده و روی آنها متمرکز شوید، ناخودآگاه مردم را نیز بدون از زحمت ظاهرسازی جذب خواهید کرد. بنابراین روی خودتان کارکنید و با خودسازی، کسب عزت نفس و داشتن رفتاری سالم اما زنانه، باکلاس و قابل توجه به نظر بیایید.

پایگاه خبری ایرانیان موفق
اخبار مرتبط

کسب 3 مدال طلا،‌2 نقره و4 برنز حاصل تلاش نمایندگان ایران

خانم‌ها چه زمانی همسرشان را خوش‌تیپ می‌دانند؟

زیباترین عصرانه های بهاری در این بالکن ها

سید محمد حسن سید شجاع خالق برند "اریکا"

دکوراسیون ماه تولد، چیدمانی که برای شما ممنوع است!

رونمایی از پوستر فیلم ویلایی ها

شروع کار سامانه ثبت نام کارورزی

هنرمند موفق

«فروشنده» دومین اسکار فرهادی

زندگینامه حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

حمایت از کارآفرینان و کسب و کارهای خرد

در معماری، رنگها چه می گویند؟

نوآوری در کسب وکار را چه زمانی و چگونه باید به کار برد

دلایل نادیده گرفته ای که باعث می شود شما همیشه سردتان باشد

آغاز پیش‌فروش بلیت‌های نوروز از ۱۷ بهمن

در دانشگاه شهید بهشتی جایزه ملی «تعالی و پیشرفت» اعطا شد

آغاز رسمی برنامه های پایتخت فرهنگی جهان اسلام در مشهد

پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های نیمه‌متمرکز

پایان مسابقات کشتی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی

احداث پارک بانوان با اختصاص بیش از سه میلیارد تومان

ساخت بینی مصنوعی که قادر به تشخیص عفونت در خون می باشد

آشنایی با پل نا کجا آباد در جاده آتلانتیک

طرز تهیه سمبوسه سیب زمینی و قارچ

با انتخاب پرده ی مناسب نواقص دکوراسیون خود را برطرف کنید

مدلهایی از چکمه زنانه گوچی GUCCI

شعری در مورد یلدا

کشورهایی که هزینه سفر به آنها شاید بسیار کمتر از سفر به شهرهای دیگر ایران باشد.

طراحی واکسنی جدید برای جلوگیری از اعتیاد

سفره آرایی شب یلدا

طرز تهیه ژله به شکل هندوانه شب یلدا

چیدمانی به سبک مکزیک

دشوارترین سؤالات زندگی را ازخود بپرسید

پدر

با ثروتمندترین کشورهای دنیا آشنا شوید

اختراعات ساده و بسیار تاثیرگذار بر زندگی بشر

پیشنهادهایی برای دکوراسیون منحصر به فرد سقف منزل

ست کردن لباس با رنگ سورمه ای و قهوه ای، یک ترکیب زمستانی زیبا و شیک

روش صحیح برخورد با دختر بچه های بی نظم

ازدواجی موفق با در نظر گرفتن این موارد

خطای دید

شادترین گورستان های دنیا

باکفش های رنگی می‌شود چه جور لباسی  پوشید

دکوراسیونی خلاقانه با ترکیب دو رنگ سیاه و سفید

تشک هوشمند با تغییر دما برای بهبود کیفیت خواب

با 15 شهر شناور برروی آب آشنا شوید

شعر خدا

اگر زمین دور خودش نمی چرخید چه می شد؟

با بهانه گیری کودکان چطور مقابل کنیم ؟

با نگاه کردن به پوست، ناخن و مو سلامتی شما مشخص می شود

راهکارهای پیشگیری و درمان زگیل

تولید ماده ای شبیه کاغذ باظرفیت مشخص برای ذخیره نیروی برق

کشف درمانی برای قطع نخاع

۱۰ برترین پیشرفت فناوری خانه های هوشمند

قوانینی برای داشتن زندگی موفق و شاد

9 اشتباه مدیران که باعث میشود کارمندان شایسته کارشان را ترک کنند را بشناسید

با این 6 گام مسیر کارآفرینی را با فراز و فرودهای کمتری تجربه کنید

اگر این علایم را دارید حتما به مرخصی بروید

شغال در خم رنگ

زندگی نامه بهلول و دین اسلام

بهلول و وزیر عثمانی

زیباترین گنبدها در ایران

جاذبه گردشگری قصر هنرهای زیبایی مکزیک

باسکونت در روستای هواکسی درچین صاحب یک خودرو و یک ویلا شوید

معرفی 10 مدل مبل شیک

چگونه یک چیدمان دلخواه در منزل داشته باشید

چه رنگی را در چه جایی از منزل بکار ببریم

توصیه هایی برای شیک پوشی آقایان

چگونه با هارمونی رنگها یک تفاوت بزرگ در لباس پوشیدنتان ایجاد کنید

چطور مطابق با استایل شخصی خود لباس بپوشید؟

چند درس آموزنده از زندگی حضرت یونس (ع)

22 رفتاری که زنان دارای اعتماد به نفس انجام نمی دهند

با 10 نفر اول برترین داشمندان و نوابغ زنده جهان آشنا شوید

یکی از جاذبه های گردشگری اسپانیا باغ وحش بیوپارک والنسیا

با جاذبه های گردشگری هلندآشنا شوید

فناوری سیستم روشنایی برای کفشهای ورزشی

آیا می دانید گجت چیست؟

دکوراسیونی از رنگ بادمجانی عمیق به بنفش کمرنگ

خانم‌های خوش تیپ چه اکسسوری هایی لازم دارند

رازهای خوش تیپی وشیک پوشی برای آقایان

4 ویژگی شخصیت کودکان مختلف و روش صحیح برخورد با انها

هر شب پیش از رفتن به رختخواب (یا پس از بیدارشدن) این پرسش ها را از خود بپرسید !

معرفی چهار کتاب برای مطالعه در شب های طولانی زمستان

اپلیکیشن وام دادن چشم خود به نابینایان!!!!

عینک آفتابی {اسنپ‌چت} یا دوربین فیلمبرداری

آشنایی با تمامی جاذبه های گردشگری شهر بانکوک

جاذبه گردشگری همزیستی صلح آمیز ببرها درکنارانسان

طراحان داخلی حرفه ایی ازچه ترکیب رنگهایی بیشتر استفاده می کنند

اصول اولیه دکوراسیون برای اتاق های خواب، نشیمن وپذیرایی

معرفی بهترین برندها ی عطرهای پاییزی2017

با ده برند اول جواهرات دنیا آشنا شوید

تست سنجش علاقه در زندگی زناشویی

مشخصات کلی متولدین آذر ماه

زندگی نامه نیما یوشیج

زیباترین رودخانه رنگین کمانی دنیا

تاثیران روانشناسی رنگ اتاق بر خلق و خوی شما

نکاتی برای انتخاب آرایش پاک کن ها

چگونه بوت های زمستانی را ست کنیم

عاشق دروغگویی بچه هام!!!

در مراسم خواستکاری جکونه لباس بپوشید.

روش برنامه ریزی برای موفقیت در کسب و کار

captcha