9   
شناسه خبر: 24434   
تاریخ انتشار: 1395/08/25 12:43
برگزاری اولین دوره آموزش مجازی دانشگاه آکسفورد
برگزاری اولین دوره آموزش مجازی دانشگاه آکسفورد
دانشگاه آکسفورد، قدیمی‌ترین دانشگاه انگلیس و یکی از باکیفیت ترین دانشگاهای جهان، اولین دوره آموزش مجازی خود را آغاز می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، به نقل از Times higher edcation، دانشگاه آکسفورد در یک همکاری با پروژه آموزش آنلاین آمریکا(edX) برای اولین بار یک دوره آموزش مجازی ارائه می‌کند.

قرار است این دوره از ماه فوریه 2017  در زمینه اقتصاد و با عنوان "از فقر تا کامیابی" ارائه شود.

سارا واتمور معاون آموزش دانشگاه آکسفورد گفت: این همکاری برای دانشگاه آکسفورد بسیار سودمند است و امکان بهبود استراتژی‌های آموزش مجازی را برای ما فراهم می‌کند.

وی افزود: آکسفورد شهرت بسیار خوبی در زمینه ارائه دوره‌های آزاد برای دانشجویان، اساتید و تمام جامعه جهانی دارد.

در حال حاضر این دوره در حال‌ نام‌نویسی بوده و استاد آن سر پائول کالیر، استاد اقتصاد دانشگاه آکسفورد است.

کالیر درباره دوره‌های آموزش مجازی گفت: این دوره‌ها امکان گسترش کلاس‌های آکسفورد را در سراسر دنیا فراهم می‌کنند و افراد می‌توانند از این قابلیت پویا و درحال رشد در سراسر دنیا بهره‌مند شوند.

آنانت آگاروال مدیر اجرایی پروژه edX و استاد دانشگاه ام.آی.تی آمریکا گفت: برای ما کار کردن با قدیمی‌ترین دانشگاه انگلیس مایه افخار است و امیدواریم بتوانیم با کمک هم امکان آموزش و رشد را برای تمام 9 میلیون دانشجویی که در سراسر جهان داریم فراهم کنیم.

اقدام دانشگاه آکسفورد برای راه‌اندازی دوره‌های مجازی در حالیست که این دانشگاه در برخی رده‌بندی‌های جهانی رتبه اول را کسب کرده است.

پایگاه خبری ایرانیان موفق
captcha