14   
شناسه خبر: 24444   
تاریخ انتشار: 1395/08/25 14:21
کاهش آلوگی هوا از پنجشنبه
کاهش آلوگی هوا از پنجشنبه
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از کاهش آلودگی هوای تهران و برخی استان‌ها از روز پنجشنبه خبر داد و گفت: از بعدازظهر روز پنجشنبه به سبب خارج شدن هوا از حالت سکون در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز کاهش آلودگی هوا پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، به نقل از ایسنا احد وظیفه اظهار کرد: بنا به تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 25 و 26 آبان، به سبب سکون هوا همچنان پتانسیل آلودگی هوا قابل ملاحظه است.

بارش در آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل

وی اظهار کرد: از روز پنجشنبه 27 آبان، با ایجاد شرایط ناپایدار از سمت شمال غرب کشور مقدار آلودگی هوا در این منطقه کاهش می‌یابد و بارش‌های پراکنده در شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و اردبیل رخ می دهد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی افزود: از بعدازظهر روز پنجشنبه به سبب خارج شدن هوا از حالت سکون در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز کاهش آلودگی هوا پیش‌بینی می‌شود. علاوه بر این طی سه روز آینده در استان‌های واقع در حاشیه دریای خزر آسمان ابری همراه با مه رقیق و در ساعات شب در برخی مناطق مه غلیظ و در استان گیلان همراه با بارش خفیف باران پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه در مورد وضعیت هوای استان تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران در روز چهارشنبه 26 آبان، کمی تا قسمتی ابری و غبارآلود با حداکثر و حداقل دمای 20 و 10 درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه 27 آبان، کمی ابری، همراه با غبار محلی، در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد با حداکثر و حداقل دمای 20 و 10 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

captcha