17   
شناسه خبر: 24708   
تاریخ انتشار: 1395/09/14 10:32
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی
دستاوردهای موفقیت آمیز اجلاس اوپک
دستاوردهای موفقیت آمیز اجلاس اوپک
دستاوردهای اجلاس اخیر اوپک در عرصه های مختلف برای جمهوری اسلامی ایران موفقیت آمیز است.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، به نقل از ایرنا نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دستاوردهای اجلاس اخیر اوپک در عرصه های مختلف برای جمهوری اسلامی ایران موفقیت آمیز است.

سید کمال الدین شهریاری روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: دستاورهای اجلاس اخیر اوپک نتیجه قدرت نفوذ و لابیگری وزارت نفت به خصوص شخص مهندس زنگنه بود . 
وی اضافه کرد:از دستاوردهای مهم این اجلاس یکی اینکه سقف تولید نفت ایران در اوپک به میزان حداکثر و به مقدار قبل از تحریم ها تثبیت شد. 
شهریاری افزود: دومین دستاورد اجلاس یادشده با وجود حفظ و افزایش سهم حداکثری ایران سقف تولید کل اعضای اوپک نیز کاهش یافت . 
نمانیده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دستاورد های دیگر اجلاس اخیر اوپک با کاهش سقف تولید اوپک قیمت نفت برای هر بشکه حدود 5 دلار افزایش یافت که از این افزایش چند میلیارد دلار به درآمدهای ارزی ایران اضافه خواهد شد. 
شهریاری با قدردانی از تلاش های وزیر نفت و موفقیت دیپلماسی وزارت نفت برای نظام مقدس اسلامی ایران اظهار امیدواری کرد این موفقیت موجب بهبود و ارتقا وضعیت اقتصادی و منافع عمومی مردم شود

پایگاه خبری ایرانیان موفق
captcha