11   
شناسه خبر: 24922   
تاریخ انتشار: 1395/10/15 10:22
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد:
راه‌اندازی ستاد بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک توکیو دراستان کهگیلویه و بویراحمد
راه‌اندازی ستاد بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک توکیو دراستان کهگیلویه و بویراحمد
راه‌اندازی ستاد بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و المپیک 2020 توکیو درکهگیلویه و بویراحمد ضرورت دارد.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، به نقل از  خبرگزاری صدا وسیما، مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل ورزش و جوانان استان به بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و المپیک 2020 توکیو اشاره کرد و گفت: باید از هم‌اکنون برنامه‌ریزی صحیح برای حضور در این بازی‌ها انجام دهیم.

علوی بر راه‌اندازی و تشکیل ستاد بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و المپیک 2020 توکیو در استان تاکید کرد و افزود: باید با شناسایی، آموزش و تقویت نخبگان ورزشی شرایط حضور ورزشکاران استان در این مسابقات را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه استعداد و توانمندی‌های بالایی در این استان وجود دارد ادامه داد: باید نخبگان ورزشی را شناسایی و با حمایت، پشتیبانی و تقویت آنها به توسعه ورزش استان کمک کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به موفقیت‌های متعدد ورزشکاران این استان در سطوح و رده‌های مختلف گفت: ورزشکاران با کمترین امکانات و در شرایط بد توانسته‌اند تاکنون به خوبی در میادین مختلف ورزشی درخشیده و افتخارآفرینی کنند.

علوی با بیان اینکه تمامی تلاش خود را برای توسعه و ارتقای ورزش استان به کار گرفته‌ایم افزود: تنظیم و اجرای برنامه‌های منسجم و هدفمند یکی از راهکارهای رسیدن به توسعه و پیشرفت است.

وی با تاکید بر توجه و حمایت از هیات‌های ورزشی ادامه داد: اگر هیات‌ها گزارش عملکرد خود را به صورت ماهانه به اداره کل ارائه دهند می‌توان نسبت به شناسایی و رفع مشکلات آنها اقدامات بهتری ارائه داد.

پایگاه خبری ایرانیان موفق
captcha