29   
شناسه خبر: 269   
تاریخ انتشار: 1394/11/28 11:23
٤١ ورزشگاه پنج هزار نفری در کشور ساخته می شود
٤١ ورزشگاه پنج هزار نفری در کشور ساخته می شود
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از ساخت 41ورزشگاه پنج هزار نفری دیگر در کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق  از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ،'مصطفی مدبر' در آیین افتتاح ورزشگاه پنج هزار نفری بوکان دراستان آذربایجان غربی گفت: این ورزشگاه با رعایت استانداردهای لازم ساخته شده که این مجموعه یکی از بهترین ورزشگاه های کشور است. 

وی اظهار داشت: با لطف الهی و تلاش های صورت گرفته در دولت تدبیر و امید موفق شدیم این ورزشگاه را که جزو یکی از طرح های نیمه تمام ورزشی کشور بود، به اتمام برسانیم .این ورزشگاه چهارمین ورزشگاه پنج هزار نفری کشور و هفتمین طرح ورزشی استان آذربایجان غربی بشمار می رود.
مدیرعامل شرکت توسعه گفت: برای احداث این ورزشگاه 200 میلیارد ریال هزینه شد و چمن مصنوعی این ورزشگاه جزو بهترین چمن های موجود در ایران است. 
مدبر در عین حال اضافه کرد که شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تلاش دارد تا سال آینده ورزشگاه های پنج هزارنفری شهرهای خوی و سلماس را مورد بهره برداری قرار دهد. 
وی خاطرنشان کرد: ما ساخت 41 ورزشگاه پنج هزار نفری دیگر را در دستور کار داریم زیرا اعتقاد داریم که ساخت این قبیل ورزشگاه ها هم از لحاظ مالی به صرفه است و هم در مدت زمان کمی به بهره برداری و در اختیار مردم قرار می گیرد.

captcha