12   
شناسه خبر: 326   
تاریخ انتشار: 1394/12/01 12:08
آلیانتس آرنا و فرودگاه مونیخ میزبان هیات تجاری ایران شدند
آلیانتس آرنا و فرودگاه مونیخ میزبان هیات تجاری ایران شدند
اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد: هیات اقتصادی اتاق تهران پیش از ترک مونیخ و پرواز به سوی برلین برای ادامه دیدارها و مذاکرات اقتصادی، از ورزشگاه الیانتس آرنا و فرودگاه مونیخ بازدید کرد.

 به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران، فعالان اقتصادی اتاق تهران در این دیدار از نزدیک با امکانات و تجهیزات یک ورزشگاه مدرن و نحوه درآمدزایی این مکان برای باشگاه بایرن مونیخ آشنا شدند. همچنین بخش های مختلف فرودگاه مونیخ مورد بازدید هیات تجاری اتاق تهران قرار گرفت.
طبق این گزارش فعالان اقتصادی اتاق تهران در ابتدا پا روی چمن ورزشگاه آلیانتس آرنا گذاشتند که ورزشگاه اختصاصی تیم بایرن مونیخ، تیم اول لیگ فوتبال آلمان است.
ورزشگاه مذکور که محل برگزاری بازی های خانگی تیم بایرن مونیخ در بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپاست، از تجهیزات بسیار مدرن و ایمنی برای بازیکنان و تماشاگران برخوردار است و می تواند الگوی مناسبی برای باشگاه های ایرانی باشد.
هم چنین تالار افتخارهای این باشگاه و بخش های مختلف آن که پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است که یکی از منابع درآمدی باشگاه به حساب می آید.
*پیشنهاد فرودگاه مونیخ برای تنظیم پرواز بدون تاخیر
هیات ایرانی در ادامه بازدیدهای این سفر که برای پرواز به برلین، به فرودگاه مونیخ رفته بودند، مورد استقبال قائم مقام مدیرعامل فرودگاه مونیخ قرار گرفت.
به گفته قائم مقام مدیرعامل فرودگاه مونیخ، این فرودگاه در حال حاضر دومین فرودگاه آلمان و هفتمین فرودگاه بزرگ اروپاست که اکنون روزانه 1200 پرواز از این فرودگاه صورت می گیرد و سال گذشته نشان برتر سروقت بودن را کسب کرد.
او خبر داد که فرودگاه مونیخ می تواند در زمینه سر وقت بودن پروازها به ایران کمک کند.
وی یادآور شد که سال جاری میلادی رقم مسافرانی که از این فرودگاه جابه جا می شوند به 43 میلیون نفر خواهد رسید.
وی همچنین خاطرنشان کرد که فرودگاه مونیخ تنها فرودگاه 5 ستاره اروپاست.
به گفته وی این ویژگی به دنبال ارزیابی های یک شرکت معتبر بین المللی به دست آمده است که بر اساس امتیاز مسافران محاسبه می شود.
گفتنی است هیات تجاری اتاق بازرگانی تهران که در ایالت باواریا به سر می برد با ترک مونیخ و پرواز به برلین برنامه های خود را در پایتخت آلمان پی گرفته است و با فعالان اقتصادی این شهر مذاکره و گفت وگو هایی ترتیب داده است.

منبع: ایرنا

captcha