22   
شناسه خبر: 55276   
تاریخ انتشار: 1396/02/18 17:52
بزرگترین کامیونهای جهان+تصاویر
بزرگترین کامیونهای جهان+تصاویر
وزن این سازه خودرویی به 203 تن می‌رسد و می‌تواند 365 تن بار را با خود حمل کند. موتورهای پشتیبانی این هیولا نیز به شدت شگفت‌انگیزند. قدرت تولیدی این موتورها حدود 4023 اسب‌بخار است.

پایگاه خبری ایرانیان موفق: "لیب‌هر"، یک شرکت ویژه برای ساخت تجهیزات سنگین برای ساخت کامیون‌هایی مخصوص زباله است.

 T 282B نه تنها یکی از بزرگترین کامیون‌های جهان محسوب می‌شود، بلکه به شدت عجیب است. این کمپانی پس از تولید مدل T 282 Cتصمیم گرفت تا بزرگترین کامیون در جهان را تولید کند. این عنوان برای شرکت آلمانی با پرداخت هزینه‌های مازاد و صرف ساعت‌ها کار به دست آمد. این سازه که بیشتر شبیه ساختمان بلند است، بیشترین ظرفیت حمل  را دارد. علاوه بر این ساختار به سامانه حرکتیac+ لیترونیک مجهز است که با یک  گزینه اختیاری به استخراج قدرت از یک موتور دیزلی کمک می‌کند. این سامانه به کاهش  مصرف سوخت و افزایش قدرت عملکردی در این غول عظیم کمک می‌کند.

بزرگترین کامیون حمل زباله در جهان

وزن این سازه خودرویی به 203 تن می‌رسد و می‌تواند 365 تن بار را با خود حمل کند.

موتورهای پشتیبانی این هیولا نیز به شدت شگفت‌انگیزند. قدرت تولدی این موتورها حدود 4023 اسب‌بخار است. این خودرو همچنین به فناوری تزریق سوخت پاک مجهز شده و باعث کاهش مصرف سوخت‌های آلاینده خواهد شد.

بزرگترین کامیون حمل زباله در جهان

لاستیک‌های این هیولا آنقدربزرگ هستند که افراد در حالت ایستاده در برابر آن بسیار کوچک به نظر می‌رسند. موتورهای این خودرو عملکرد خوبی از خود نشان خواهند داد و قیمت آن حدود 3.5 میلیون دلار برآورد شده است.

captcha