7   
شناسه خبر: 75738   
تاریخ انتشار: 1397/07/05 11:55
فعالیت ۴۵ شرکت اینترنتی متوقف شد
فعالیت ۴۵ شرکت اینترنتی متوقف شد
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال از توقف فعالیت ۴۵ شرکت اینترنتی غیرمجاز در استان‌های تهران، مازندران و البرز در شش ماهه اول سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، وحید مختاری با اشاره به این موضوع اظهار کرد: برخی از این شرکت‌ها بدون دریافت پروانه از رگولاتوری سرویس اینترنت به کاربران ارائه می‌کردند و برخی از آنها شرکت‌هایی بودند که پیش از این در قالب اپراتور ISDP پروانه فعالیت آنها باطل شده بود.

مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال با اشاره به اهمیت انتخاب اپراتور مجاز برای دریافت خدمات گفت: تمامی متقاضیان حقیقی یا حقوقی شامل ارگان‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها برای دریافت هرگونه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات و انعقاد قرارداد باید به شرکت‌های دارنده پروانه از رگولاتوری مراجعه کنند.

وی عنوان کرد: لیست دارندگان پروانه فعالیت در حوزه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات بر روی پورتال رگولاتوری در منوی دارندگان پروانه و بخش دارندگان پروانه ارتباطات ثابت در دسترس است و چنانچه کاربران برای دریافت خدمات با این دارندگان پروانه قرارداد تنظیم کرده و موافقت‌نامه سطح خدمات (SLA) مبادله کنند، در صورت بروز هرگونه تخلف از سوی ارائه‌کنندگان خدمات می‌توانند موارد را از طریق سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات 195 پیگیری کنند.

captcha