20   
شناسه خبر: 76343   
تاریخ انتشار: 1397/07/23 13:32
خانه خود را پائیزی بچینید
خانه خود را پائیزی بچینید
در فصل زیبای پاییز چه بهتر است که شما هم از زیبایی های این فصل در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید.

به گزارش نمناک، ایدههای متنوع و در عین حال سادهای برای پاییزی شدن دکوراسیون منزل وجود دارد که حال و هوای منزلتان را از این رو به آن رو میکنند، با اضافه کردن چند دکوری و ایجاد تغییرات جزئی در دکوراسیون منزل میتوانید خانهای با تم پاییز داشته باشید.

* دکوراسیون شومینه

شومینه یکی از گزینههایی است که در پاییزی کردن دکوراسیون منزل بسیار کمک کننده است، بالای شومینه از وسایل دکوری پاییزی استفاده کنید که البته خودتان هم میتوانید این وسایل را بسازید. حتما کنار شومینه یک صندلی قرار دهید و با کوسنهای زیبا به فضا نما ببخشید تا در روزهای سرد پاییز بتوانید کمی با خودتان خلوت کنید.

* راه پلهای به بهشت

ورودی خانهرا فراموش نکنید و برای زیباسازی آن خلاقیت به خرج دهید، میتوانید دو طرف پله ها گلدانهای پر از گل را قرار دهید و با کدو تنبلهای نارنجی ایجاد هارمونی کنید. درب چوبی منزل تان را با تاج گل پاییزی یا ایدههای جذاب تر تزیین کنید.

* اتاق خواب پاییزی

برای پاییزی شدن فضای اتاق خواب اولین کاری که باید انجام دهید این است که تم رنگی اتاق را به نارنجی و قهوه ای تغییر دهید یعنی از روتختی و بالش هایی به به رنگ های گرم پاییزی استفاده کنید، برای تزیین اتاق خواب هم میتوانید مانند تصویر زیر روی چند تکه کاغذ یک اندازه برگ های پاییزی را بکشید و روی دیوار بالای تخت تان بچسبانید.

پایگاه خبری ایرانیان موفق

captcha