17   
شناسه خبر: 77825   
تاریخ انتشار: 1397/09/18 21:29
نمایشگاه گوانگجو چین؛ مقصدی آسیایی برای گردشگران علاقه‌مند به دکوراسیون
نمایشگاه گوانگجو چین؛ مقصدی آسیایی برای گردشگران علاقه‌مند به دکوراسیون
بیست و یکمین نمایشگاه دکوراسیون در گوانگجو چین به عنوان بزرگترین نمایشگاه دکوراسیون آسیا برگزار می‌شود. این نمایشگاه علاوه بر تجار، متخصصان و هنرمندان این رشته، گردشگران بسیاری را نیز به چین می‌کشاند.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق نمایشگاه دکوراسیون و ساختمان گوانگجو چین بزرگترین نمایشگاه تجاری صنعت دکوراسیون ساختمان در آسیا است که بیست و یکمین دوره آن در پیش روست.

پیشرفته‌ترین محصولات و خدمات صنعت دکوراسیون در این رویداد بزرگ تجاری به نمایش در خواهد آمد. علاوه بر این، در نمایشگاه دکوراسیون چین محصولات سازگار با محیط زیست و با استانداردهای جهانی نیز ارائه می‌شود.

بر اساس آمارها و نتایجی که از دوره بیستم این نمایشگاه منتشر شده‌ است، بیش از ۵۰۰ غرفه در این نمایشگاه وجود داشته و در دوره گذشته  ۱۴۷ هزار ۱۶۸ نفر از این نمایشگاه بازدید کرده‌اند.

نمایشگاه دکوراسیون گوانگجو بخش‌های مختلفی دارد که از جمله آنها می‌توان به دکوراسیون آشپزخانه، کمد، در و پنجره، دکوراسیون سرویس بهداشتی، سرامیک ، کفپوش، شیشه‌های تزئینی، تجهیزات شیشه‌ای، پوشش سقف، سنگ و مبلمان اشاره کرد.

 

گوانگجو در جنوب کشور چین، سومین شهر بزرگ و قطب تجاری این کشور به حساب می‌آید. این شهر علاوه بر جنبه تجاری از جاذبه‌های گردشگری، تفریحی و تاریخی مانند پارک کروکودیل‌ها، سافاری پارک، جزیره شامیان، برج کانتون و … نیز برخوردار است.

از آنجا که گوانجو مقصد بسیاری از سفرهای تجاری و گردشگری است، در این شهر چندین رستوران بین‌المللی وجود دارد تا مسافرانی که ذائقه‌شان با غذاهای چینی سازگار نیست بتوانند از این رستوران‌ها غذا تهیه کنند.

فرودگاه بین المللی گوانگجو با نام بایون گوانگجو در سال ۲۰۰۴ افتتاح شده‌ است و ۲۸ کیلومتر با شهر فاصله دارد. ظرفیت این فرودگاه ۴۵ میلیون مسافر در سال است. بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی بزرگ دنیا از جمله قطرایرویز به این شهر و این فرودگاه پرواز دارند. هواپیمایی قطر به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای مسافران ایرانی، هفته‌ای ۷ پرواز از فرودگاه حمد، خانه این خط هوایی و تنها فرودگاه ۵ ستاره خاورمیانه به مقصد گوانگجو دارد.

 

2121

کلیدواژه
captcha