60   
شناسه خبر: 77902   
تاریخ انتشار: 1397/09/19 18:56
نمایش نقاشی معلولان در «هنر فراتر از محدودیت‌ها»
نمایش نقاشی معلولان در «هنر فراتر از محدودیت‌ها»
نمایشگاه گروهی نقاشی «هنر فراتر از محدودیت‌ها» با آثاری از هنرمندان چند مرکز آموزشی توانبخشی برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق به مناسبت هفته گرامیداشت افراد دارای معلولیت، نمایشگاه گروهی نقاشی «هنر فراتر از محدودیت‌ها» با اکران آثاری از هنرمندان چند مرکز آموزشی، توانبخشی از جمله مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، مرکز توانبخشی عاطفه، مرکز جامع توانبخشی عمل و مراکز ملائک، ارمغان و زینب از ۲۳ تا ۳۰ آذرماه در گالری شماره ۲ پردیس ملت به نمایش درخواهد آمد.

افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه ۲۳ آذرماه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ با حضور هنرمندان مطرح کشور، علاقه مندان به آثار هنری و صاحبان آثار برگزار خواهد شد و هنردوستان می‌توانند تا ۳۰ آذر از ساعت ۱۱ تا ۲۰ از این نمایشگاه بازدید کنند.

نقاشی‌های این نمایشگاه برای فروش عرضه خواهد شد و استقبال علاقه‌مندان از آثار هنری می‌تواند در کسب استقلال اجتماعی و حضور مؤثر در جامعه پدیدآورندگان، نقش به سزایی ایفا کند.

علاقمندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه «هنر فراتر از محدودیت‌ها» به گالری شماره ۲ پردیس سینمایی ملت واقع  در خیابان ولیعصر (عج)، بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، روبروی بزرگراه کردستان، پردیس سینما گالری ملت، طبقه منفی٢ مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با با شماره ۸۸۳۷۱۰۹۶ (دبیرخانه نمایشگاه) تماس حاصل کنند.

captcha