12   
شناسه خبر: 77909   
تاریخ انتشار: 1397/09/19 18:56
هجدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان،اسباب بازی،سیسمونی،سرگرمی،تفریحی،ورزشی،لوازم و تجهیزات آموزشی
هجدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان،اسباب بازی،سیسمونی،سرگرمی،تفریحی،ورزشی،لوازم و تجهیزات آموزشی
هجدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب بازی، سیسمونی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات آموزشی توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان در تاریخ ۱۹-۲۵ آذر ۱۳۹۷ در شهر همدان و در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان همدان برگزار میگردد.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق هجدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب بازی، سیسمونی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات آموزشی توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان در تاریخ ۱۹-۲۵ آذر ۱۳۹۷ در شهر همدان و در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان همدان برگزار میگردد.

این نمایشگاه توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان هجدهمین دوره نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان،اسباب بازی،سیسمونی،سرگرمی،تفریحی،ورزشی،لوازم و تجهیزات آموزشی را برگزار می نماید . این نمایشگاه از تاریخ ۱۹ تا ۲۵ آذر ماه ،با حضور ۷۰ مشارکت کننده و در فضایی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع ، در سالن های ابن سینا،الوند ، هگمتانه و فضای باز شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان برپا خواهد شد. در این دوره از نمایشگاه مشارکت کنندگانی از استان های تهران،اصفهان،البرز،قم،کرمانشاه،آذربایجان شرقی و همدان حضور دارند که در زمینه های اسباب بازی،سیسمونی،سرگرمی،تفریحی،پوشاک ، تم تولد،بازی های فکری،کتاب کودک و نوجوان و ... آخرین محصولات و به روز ترین خدمات خود را ارایه می نمایند. همچنین، در این دوره شاهد حضور اداره ی آموزش و پروش،سازمان تبلیغات اسلامی،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،اداره ی بهزیستی، همیار پلیس ، پلیس راهنمایی و رانندگی،کمیته امداد امام خمینی(ره)،آموزش و پرورش استثنایی و دانشگاه علوم پزشکی هستیم که با استقرار در غرفه های ویژه در زمینه ی فعالیت خود اطلاع رسانی می نمایند. در زمان برگزاری نمایشگاه، برنامه های آموزشی و مشاوره مختلف در نظر گرفته شده است که می تواند برای کودکان،نوجوانان و خانواده های آنان آموزنده و مفید باشد.برگزاری جنگ شادی نیز از دیگر برنامه های جنبی این نمایشگاه است. ساعت بازدید از نمایشگاه همه روزه ۱۰ صبح تا ۸ شب می باشد.

 

 
توجه: قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از دبیرخانه رویداد، استعلام کنید.
captcha