45   
شناسه خبر: 78252   
تاریخ انتشار: 1397/09/22 18:08
حضور مهاجم کروات در پرسپولیس شایعه است
حضور مهاجم کروات در پرسپولیس شایعه است
مسئولان باشگاه پرسپولیس قصدی برای جذب مهاجم کروات در فصل نقل و انتقالات زمستانی ندارند.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق 

فصل نقل و انتقالات زمستانی در حالی از ۱۶ دی آغاز می‌شود که تیم‌های لیگ برتری درصدد هستند تا با جذب بازیکنان موردنظرشان، نقاط ضعف را پوشش و برای ادامه مسابقات لیگ آماده شوند.

طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، فصل نقل و انتقالات تا ۱۳ بهمن ادامه خواهد داشت و تیم‌ها می‌توانند بازیکنان مورد نظرشان را جذب کنند.

پرسپولیس تاکنون ۵ بازیکن (سعید کریمی، مهدی شیری، سروش رفیعی، مهدی ترایی و مهدی شریفی) را جذب کرده و درصدد است تا ۲-۳ بازیکن دیگر هم به خدمت بگیرد.

برانکو بار‌ها اعلام کرده در ۲ پست مدافع و مهاجم نیاز به جذب بازیکن دارد و بر همین  اساس ساعتی پیش برخی رسانه‌ها از جذب مهاجم کروات از سوی سرخپوشان خبر دادند که یکی از مدیران پرسپولیس این خبر را تکذیب کرد.

فهرست برانکو ایوانکوویچ برای جذب بازیکن آماده و قرار است لیست را پس از پایان بازی با پارس جنوبی جم تحویل باشگاه دهد تا مسئولان برای جذب بازیکن اقدامات لازم را انجام دهند.

همچنین در روز‌های گذشته اخباری مبنی بر پیوستن مهدی طارمی به پرسپولیس وجود داشت که تکذیب شد.

در حال حاضر علی علیپور، گادوین منشا و مهدی شریفی پس از ثبت قرارداد، مهاجمان تیم سرخپوش هستند و باید دید چهارمین مهاجم این خط حمله چه کسی خواهد بود.

همچنین ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس هم ساعتی پیش در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد، پس از اینکه بازی با پارس جنوبی به پایان رسید، با تعامل خوبی که با برانکو داریم، سراغ بازیکنان مدنظر او خواهیم رفت تا آن‌ها را جذب کنیم. درصدد هستیم با برنامه ریزی خوب، نتایجی را کسب کنیم تا به سود هواداران و پرسپولیس باشد و آن‌ها خوشحال شوند.

کلیدواژه
captcha