21   
شناسه خبر: 78310   
تاریخ انتشار: 1397/09/24 10:38
باران پول در اتوبان پس از تصادف خودروی حمل اسکناس! + فیلم
باران پول در اتوبان پس از تصادف خودروی حمل اسکناس! + فیلم
پس از تصادف خودروی حمل پول و ریختن اسکناس‌های دلار در کف جاده، رانندگان عبوری بلافاصله برای بدست آوردن پول‌ها دست به کار شدند.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق 

 تصادف یک خودروی حمل پول در یکی از جاده‌های ایالت نیوجرسیآمریکا موجب شد تا در آستانه کریسمس هدیه خوبی نصیب رانندگان عبوری شود. به دنبال این تصادف، بارانی از پول در جاده به راه افتاد و رانندگان با دیدن این صحنه خطر را به جان خریدند و پس از پیاده شدن از خودروهایشان اقدام به جمع‌آوری اسکناس‌های دلار از کف جاده کردند.

ویدئویی که منتشر شده، رانندگان را در حالی که خودروهای خود را در وسط اتوبان رها کرده‌اند، مشغول جمع‌آوری پول‌ها نشان می‌دهد. در این ویدئو صدای یکی از مسافران اتوبوس در حالی که می خندد، شنیده می‌شود که می‌گوید: «این ریسکی بزرگ است. همه از خودروی خود پیاده شده و در حال جمع آوری پول هستند.»

هنوز مشخص نیست که چه مقدار پول از این خودرو به کف جاده ریخته شد اما بنا بر گزارش‌های محلی این تصادف موجب یک تصادف زنجیره‌ای شد. یکی از مسافران در این مورد به Press Association گفت: «مسافران و رانندگان از خودروها پیاده شده بودند و در حال جمع‌آوری پول‌ها بودند. برخی خودروها از میان آنها عبور می‌کردند اما مسافران یک اتوبوس با خنده از آنها می‌خواستند تا توقف کرده و پول جمع کنند.»

گفتنی است؛ هنوز پلیس محلی روترفورد در مورد این حادثه اظهار نظر نکرده است.

فیلم

کلیدواژه
captcha