15   
شناسه خبر: 78312   
تاریخ انتشار: 1397/09/24 10:38
عاشقانه‌ای که در کمتر از 10 ماه مرز 90 هزار جلد را رد کرد
عاشقانه‌ای که در کمتر از 10 ماه مرز 90 هزار جلد را رد کرد
چاپ بیست و نهم کتاب «یادت باشد» توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

 پایگاه خبری ایرانیان موفق 

 

«یادت باشد» عاشقانه‌ترین کتاب مدافع حرم برای شهید پاییزی دفاع از حریم عقیله بنی هاشم زینب‌کبری است که در پاییز سال ۸۹ به کربلا رفت، در پاییز سال ۹۱ عقد کرد، در پاییز سال ۹۲ ازدواج کرد و نهایتاً در پاییز سال ۹۴ به شهادت رسید!

طراحی جذاب جلد این کتاب گویای همین غربت همسرانه از جنس پاییز است که کتاب«یادت باشد» را بیش از هر چیزی به کتابی سراسر عشق و محبت و دلدادگی بدل کرده است، عشقی که شاید در زندگی زمینی به جدایی رسیده باشد، اما این تعلق خاطرها هیچ‌گاه کهنه نمی‌شود.

کتابی که می‌شود ساعت‌ها با آن خندید و روزها با آن اشک ریخت. کتاب را که ورق می‌زنی انگار برایت همه شهدا تصویر می‌شوند و تازه می‌فهمی آنهایی که فدایی زینب شدند، چقدر شبیه هم هستند. فرقی نمی‌کند اسمشان چه باشد! محمد بلباسی، محسن حججی، مصطفی صدرزاده، مهدی نوروزی،حمید سیاهکالی و ... اینها همگی «یادشون بود» تا ما «یادمان باشد» راه از آسمان می گذرد.

اگر دنبال کتابی برای آرامش روح،برای پیدا کردن راه یا حتی برای هدیه دادن به بهترین عزیزانتان هستید، این کتاب را حتما بخرید و بخوانید و هدیه بدهید. از آن دست کتاب‌هایی که نمی‌شود بدون گریه تمام کرد! از آن دست کتاب‌هایی که دوست نداری تمام شود،از آن دست کتاب‌هایی که وقتی به آخر می‌رسی، نمی‌دانی اول راهی یا آخر راه! فقط می‌شود گفت باران کلمات که می‌بارد، دلمان برایشان تنگ می شود، راه می‌افتیم بدون چتر، ما بغض می کنیم، آسمان گریه!

«یادت باشد» عاشقانه‌‌ای‌ است، که در کمتر ۱۰ ماه به چاپ ۳۳ رسیده و همزمان با ساگرد شهید تیراژ آن از ۹۰هزار جلد گذشته است.

این کتاب با زبانی ساده و شیرین به‌قلم محمدرسول ملاحسنی روایت شده و انتشارات شهید کاظمی در اسفند سال گذشته آن را روانه بازار کتاب کرده است.

همچنین ترجمه عربی «یادت باشد» همزمان با اربعین حسینی در کنار کاروان فرهنگی شهید سیاهکالی با عنوان کاروان فرهنگی «سفیر حرم» در ایام اربعین از دیگر اقدامات انتشارات شهید کاظمی است.

انتهای پیام/

فارس/

captcha