11   
شناسه خبر: 79606   
تاریخ انتشار: 1397/10/10 12:51
استقلال
اصغر حاجیلو: نمی‌خواهیم با حضور در فضای رسانه‌ای و ملتهب نقل‌وانتقالات کارمان را دشوار کنیم/ در نیم‌فصل دوم کار سختی داریم
اصغر حاجیلو: نمی‌خواهیم با حضور در فضای رسانه‌ای و ملتهب نقل‌وانتقالات کارمان را دشوار کنیم/ در نیم‌فصل دوم کار سختی داریم
اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درباره جذب بازیکنان جدید شفر و فتحی با یکدیگر هماهنگ هستند و نمی‌خواهیم با حضور در فضای رسانه‌ای و ملتهب نقل‌وانتقالات، کارمان را دشوار کنیم.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره آخرین شرایط تیم و تعطیلات پیش رو اظهار داشت: تعطیلات برای همه تیم‌ها سخت است. ما در پنج بازی گذشته فرم بسیار خوبی داشتیم و به هماهنگی کامل رسیده بودیم. ابتدای فصل تیم جوان ما هماهنگ نشده بود، اما در هفته‌های پایانی نیم‌فصل در شرایط برد بودیم و به صدر جدول نزدیک می‌شدیم. استقلال در هفته‌های اخیر همدل و هماهنگ بود و تاکتیک‌های مدنظر شفر را بازیکنان درک کرده بودند و این موضوع خیلی مهم است.

وی افزود: تیم ما به هارمونی رسیده است و همه از مربی درک کامل داشتند. سند صحبت‌های من نمایش استقلال در پنج بازی اخیر است و حالا لیگ به اجبار تعطیل شده است، اما مسئله‌ای ندارد. استقلال بسیار قدرتمند است و با توجه به زمانی که تا شروع نیم‌فصل دوم داریم می‌توانیم بهتر و قوی‌تر از قبل شویم.

حاجیلو در ادامه درباره تست‌های پزشکی قبل از شروع تمرینات خاطرنشان کرد: قبل از شروع تمرینات در کلینیک دکتر نوروزی حاضر خواهیم شد و وضعیت جسمانی بازیکنان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا با آگاهی کامل از وضعیت بازیکنان به استقبال تمرینات برویم.

وی در ادامه درباره وضعیت نقل‌وانتقالاتی باشگاه استقلال هم گفت: درباره نقل‌وانتقالات سرمربی و سرپرست باشگاه آقای فتحی کاملاً با یکدیگر هماهنگ هستند. باشگاه در حال پیگیری این موضوع است و هر زمان نهایی شود، به صورت رسمی اعلام می‌کنیم، اما نمی‌خواهیم با حضور در فضای رسانه‌ای و ملتهب نقل‌وانتقالات، کار را دشوار کنیم. آقای شفر برنامه‌ریزی کامل برای نیم‌فصل دوم دارد و به خوبی از شرایط نیم‌فصل دوم آگاه است.

حاجیلو در پایان صحبت‌های خود درباره اهمیت دیدارهای نیم‌فصل دوم، بیان کرد: در نیم‌فصل دوم کار سختی داریم. همه تیم‌ها محتاط بازی می‌کنند و هر یک امتیاز سرنوشت‌ساز خواهد بود. یک گل بیشتر یا یک امتیاز در نیم‌فصل دوم سرنوشت‌ساز است، ولی من به استقلال بسیار امیدوارم.

captcha