8   
شناسه خبر: 79611   
تاریخ انتشار: 1397/10/10 13:17
حسین شمس: اگر قرار باشد احساسی رأی بدهم، به پسرم رأی می‌دهم!/ در ایران آبرو و اعتبار نداریم اما در خارج از کشور آبرو داریم
حسین شمس: اگر قرار باشد احساسی رأی بدهم، به پسرم رأی می‌دهم!/ در ایران آبرو و اعتبار نداریم اما در خارج از کشور آبرو داریم
حسین شمس، سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال تأکید کرد در نظرسنجی سایت فوتسال پلنت به کسانی که به نظرش حقشان بوده، رأی داده است.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق سایت معتبر فوتسال پلنت همانند ادوار گذشته امسال نیز به انتخاب برترین‌های فوتسال جهان پرداخت که نمایندگانی از ایران نیز در بخش‌های مختلف این نظرسنجی به عنوان کاندیدا حضور داشتند.

حسین شمس، سرمربی پیشین تیم ملی نیز یکی از افرادی است که در این نظرسنجی حق رأی دارد و نفرات برتر جهان در بخش‌های مختلف را انتخاب می‌کند، اما امروز (دوشنبه) پس از اعلام آرای مأخوذه مشخص شد، او به شهرزاد مظفر، سرمربی پیشین تیم ملی بانوان نمره ضعیف دو و به محمد ناظم‌الشریعه نمره یک داده است که این موضوع باعث به وجود آمدن شائبه‌هایی در این خصوص شد.

حسین شمس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی تسنیم درباره دلیل نمراتی که در این رأی‌گیری به محمد ناظم‌الشریعه و شهرزاد مظفر داده است،‌ اظهار داشت: من 10 سال است از فوتسال دورم، اما هنوز برای رأی‌گیری به سراغ من می‌آیند و دلیل ندارد اعتبار و آبروی خودم را بی‌دلیل از بین ببرم، حالا مهم هم نیست یک نفر از من خوشش بیاید یا نیاید. من به چیزی که حق بوده رأی داده‌ام.

وی افزود: به کسانی که رأی داده‌ام،‌ پسر خاله‌ام نبوده‌اند! در ضمن من به عنوان یک ایرانی شهرزاد مظفر و ناظم‌الشریعه را جزو پنج مربی برتر جهان قرار دادم، دیگر بیشتر از این قرار نیست آبرو و حیثیت خودم را زیر سؤال ببرم. اگر این کار را انجام دهم از سال آینده اصلاً از من نظرخواهی نمی‌کنند. کسانی هم که آنجا (سایت فوتسال پلنت) نشسته‌اند و رأی‌ها را نگاه می‌کنند، آدم‌های نادانی نیستند و این چیزها را متوجه می‌شوند. درست است ما در ایران آبرو و اعتبار نداریم، اما در خارج از کشور آبرو داریم.

سرمربی پیشین تیم ملی در پایان یادآور شد: دلیل ندارد من بی‌دلیل و احساساتی رأی بدهم. اگر قرار بود احساسی رأی بدهم، به پسرم رأی می‌دادم،‌ چون او را بیشتر از همه دوست دارم.

captcha