11   
شناسه خبر: 79614   
تاریخ انتشار: 1397/10/10 13:17
ریاضی در واکنش به شایعه حضورش در انتخابات کشتی: وقت این کار را ندارم/ هنوز جواب نامه‌ام را از فدراسیون نگرفته‌ام
ریاضی در واکنش به شایعه حضورش در انتخابات کشتی: وقت این کار را ندارم/ هنوز جواب نامه‌ام را از فدراسیون نگرفته‌ام
رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی گفت: در عین حال که حق حضور در انتخابات فدراسیون کشتی را برای روسای هیئت‌ها قائل هستم، اما به دلیل مشغله کاری خودم تصمیمی برای این کار ندارم.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق 

مسعود ریاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شائبه حضور او در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی مطرح شده، اظهار داشت: واقعیت این است که اکنون در سمت‌هایی که دارم، به شدت گرفتار هستم. عضویت در شورای شهر مشهد و هیئت علمی دانشگاه در کنار مسئولیت هیئت کشتی استان خراسان رضوی، علی‌القاعده آن‌قدر سرم را شلوغ کرده که نمی‌توانم به چنین اقدامی فکر کنم. ضمن اینکه این حق را برای روسای هیئت‌های استان‌ها قائل هستم که می‌توانند برای شرکت در انتخابات کاندیدا شوند، اما علاقه‌ و وقت حضور در انتخابات را ندارم و گرفتاری‌هایم اجازه نمی‌دهد که به این موضوع فکر کنم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود انتقادات اخیر او از فدراسیون به دلیل تصمیمش برای حضور در انتخابات بوده، تصریح کرد: دلیلی ندارد هر کسی که انتقاد کند را کاندید انتخابات بدانند. من حرفی داشتم که می‌خواستم به گوش مسئولان برسد و به همین دلیل در قالب نامه آن را مطرح کردم. از فدراسیون خواسته بودم که سمینار هیئت‌ها را روزی بگذارند که من هم بتوانم در آن شرکت کنم، اما این اتفاق رخ نداد و وقتی نتوانستم در سمینار حاضر شوم و مسائلی که مد نظرم بود را مطرح کنم، ترجیح دادم آن نامه را به فدراسیون ارسال کنم. این موضوع به هیچ عنوان به معنای مخالفت با فدراسیون نبود. البته هنوز نگرانی‌ام راجع به موضوعاتی که در نامه مطرح کردم، برطرف نشده و جواب نامه را از فدراسیون دریافت نکرده‌ام.

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که رئیس بعدی فدراسیون باید چه خصوصیاتی داشته باشد، خاطرنشان کرد: به نظر من اولین شرط باید مردم‌داری باشد. رئیسی که مردم را دوست داشته باشد طبیعتا تصمیماتی می‌گیرد که به صلاح کشتی کشور باشد چون خیلی از مردم این رشته را دوست دارند و پیگیر نتایج و اخبار ش هستند. اگر مردم را دوست داشته باشیم خیلی از افتخارات را برای کشورمان می‌خواهیم و تصمیمات هم در همین راستا گرفته می‌شود. اینکه من هم اصرار داشتم که جام‌جهانی حتما باید در ایران برگزار شود، به این دلیل بود که ما در 7 دوره متوالی، 6 قهرمانی جام‌جهانی را به دست آوردیم و در این وانفسای مشکلات مردم و وضعیت اقتصادی بد، می‌شد به بهانه و با انگیزه جام‌جهانی و تکرار قهرمانی، مردم را خوشحال کنیم.

ریاضی ادامه داد: من فکر می‌کنم اولین شرط باید همین مردم دوستی رئیس باشد، اما اینکه حتما از خانواده کشتی باشد، شرط لازم نیست، رئیس فدراسیون باید اول از هر چیزی به فکر کشتی و مردم باشد.

captcha