31   
شناسه خبر: 79814   
تاریخ انتشار: 1397/10/12 14:43
برای درمان افسردگی با این میکروب بازی کنید!
برای درمان افسردگی با این میکروب بازی کنید!
خاک بازی یکی از بهترین بازی های دوران بچگی همه ماست امروزه خاک بازی نشاط آور شناخته شده و به درمان افسردگی کمک بزرگی می کند.

 پایگاه خبری ایرانیان موفق

درمان افسردگیبا خاک بازی

غمگین بودن واکنشی طبیعی بدن به مشکلات زندگی و از دست دادن چیزها و کسانی که به آنها علاقه داریم، می باشد اما اگر این احساس بیش از چند هفته به طول انجامد ، شما را مبتلا به یک بیماری روانی به نام افسردگی می کند .درمان افسردگی

 

درمان های مختلفی برای افسردگی وجود دارد اما یکی از جالب ترین درمان افسردگی که باعث ایجاد خوشحالی و ازبین رفتن افسردگی می شود، خاک بازی است .

در ادامه این بخش از سلامت نمناک درباره این درمان جالب افسردگی بیشتر توضیح خواهیم داد که در واقع نتیجه تحقیقاتی است که در مجلات پزشکی اروپا منتشر شده است.

خاک بازی

درمان عجیب و غریب افسردگی با خاک

خاک بازی برای درمان افسردگی

افسردگی درمان های متفاوتی مانند روان درمانی و استفاده از داروهای روان دارد اما جالب ترین درمان آن که طی تحقیقات محققان به تازگی یافت شده ، خاک بازی کردن است .

خاک بازی یکی از بازی هایی که از قدیم در میان کودکان ایرانی است که جدیدا برای درمان افسردگی کاربرد دارد بدین معنی که اگر افسردگی دارید خاک بازی کنید تا احساس شادی کنید زیرا در خاک میکروبهایی وجود دارد که کار با آن باعث ایجاد خوشحالی و ازبین رفتن افسردگی می شود.

خاک نشاط آور

درمان افسردگی با خاک شادی آور

درمان افسردگی با لذت بخش ترین کار دنیا

محققان دریافتند میکروبی در خاک زندگی می کند که بسیار به داروی ضد افسردگی «پروزاک» شباهت دارد و این توانایی را دارد که «سروتونین» که ارتباط مستقیمی با افسردگی استرس و بیماریهای وسواسی و دوقطبی دارد، را تحریک کند.

تماس با این میکروب در خاک موجب افزایش سطح «سیتوکنین» در خون می شود و این حالت «سروتونین» خون را نیز افزایش می دهد.

فواید خاک بازی

درمان افسردگی با بازی دوران بچگی

درمان افسردگی به ساده ترین روش ممکن

خاک بر روی سلامتی روح و جسم انسان تاثیر زیادی دارد وبه همین دلیل است که انجام کار باغبانی موجب کاهش استرس و احساس شادمانی می شود و مزرعه و باغ جای بسیار آرامبخشی است. همچنین بازی با خاک سبب کاهش استرس بیماران سرطانی می شود و بر روی سلامتی تاثیر زیادی دارد. 

 

نمناک/

 

captcha