18   
شناسه خبر: 79912   
تاریخ انتشار: 1397/10/15 07:30
سفر به ناشناخته‌ترین استان ایران با مجموعه «دروازه خورشید»
سفر به ناشناخته‌ترین استان ایران با مجموعه «دروازه خورشید»
مجموعه مستند «دروازه خورشید» روایت آرش جعفریان از سفری ماجراجویانه به استان سیستان و بلوچستان است که روانه آنتن شبکه مستند می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق 

«دروازه خورشید»  تازه‌ترین تولید شبکه مستند سیما به تهیه‌کنندگی آرش جعفریان و کارگردانی  آقا سید حمید کاشانی است و  چهارشنبه‌ها ساعت ۲۲ از این شبکه پخش خواهد شد.

آرش جعفریان در این مستند ۱۷ قسمتی جذاب و دیدنی در سفری ۶۲ روزه با گروه ماجراجوی البرزیست همراه می‌شود و می‌کوشد بینندگان شبکه مستند را با جاذبه‌های ناشناخته‌ترین استان کشور (سیستان و بلوچستان) آشنا کند. 

این مستند به تمام شهرهای این استان پهناور سفرکرده تا نقاط بکر و کمتر دیده‌شده‌ای از سرزمین پهناور سیستان و بلوچستان را برای بینندگانش به تصویر بکشد.

این مستند در قسمت نخست که امشب روی آنتن می‌رود علاوه بر کوه خواجه، شهر سوخته و.. به چاه نیمه‌ها سر می‌زند، دریاچه‌های بزرگی که برای مدیریت منابع آب ایجادشده‌اند و می‌توانند یکی از بزرگ‌ترین جاذبه‌های گردشگری شمال این استان باشد.

جعفریان تهیه‌کننده و مجری این مجموعه است و از دیگر عوامل آن می‌توان به مجری طرح مجموعه البرزیست، کارگردان سید حمید کاشانی، دستیار کارگردان محمد قوش آبادی، گروه تصویر سید حمید کاشانی،محمد قوش آبادی، مدیر تولید مهران صحرایی، پشتیبانی فنی علیرضا امانپور و تدارکات سجاد گریکی پور اشاره کرد.

فارس/

captcha