53   
شناسه خبر: 79957   
تاریخ انتشار: 1397/10/15 10:38
رضایی: برای برنامه‌ریزی در مورد تیم امید منتظر اطلاع رسانی اتحادیه جهانی هستیم
رضایی: برای برنامه‌ریزی در مورد تیم امید منتظر اطلاع رسانی اتحادیه جهانی هستیم
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید گفت: با توجه به اینکه قرار است از امسال آسیایی امید هم برگزار شود منتظر اطلاع رسانی اتحادیه جهانی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق علیرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد برنامه تیم ملی امید اظهار داشت: برنامه این تیم هنوز مشخص نشده و هیچ صحبتی در این خصوص با فدراسیون کشتی نداشتیم. قرار است مسابقات آسیایی امید هم برای اولین بار راه اندازی شود اما هنوز اتحادیه جهانی زمان برگزاری آن را اعلام نکرده است.

وی ادامه داد: چون هنوز برگزاری این مسابقات در تقویم فدراسیون نیامده نمی‌توانیم در موردش برنامه ریزی کنیم اما احتمالا این رقابت‌ها ازدیبهشت ماه سال آینده در مغولستان برگزار خواهد شد.

رضایی با تاکید بر اینکه ارائه برنامه‌های تیم ملی کشتی آزاد امید منوط به مشخص شدن زمان برگزاری مسابقات آسیایی است، تصریح کرد: بلافاصله بعد از اطلاع رسانی اتحادیه جهانی در این خصوص، برنامه های‌مان را مشخص خواهیم کرد. چراکه اگر قرار باشد در آسیایی هم شرکت کنیم طبیعتا باید انتخابی‌مان را زودتر برگزار کنیم. فکر می‌کنم در این هفته با فدراسیون جلسه‌ای برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی امید کشتی آزاد گفت: خداراشکر تیم خوبی داریم، همین امسال هم اگر بدشانسی نمی‌آوردیم، با اشتباهات داوری مواجه نمی‌شدیم و کشتی گیران‌مان تجربه لازم را با حضور در تورنمنت‌های بین المللی به دست می‌آوردند باز هم به مراتب رتبه‌ای بهتر از سومی جهان به دست می‌آوردیم.

captcha