53   
شناسه خبر: 79987   
تاریخ انتشار: 1397/10/15 22:34
مدیرکارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور
واحد پیام نور بوموسی آماده ارئه خدمات ویژه علمی به نظامیان منطقه بوموسی، تنب بزرگ و کوچک است
واحد پیام نور بوموسی آماده ارئه خدمات ویژه علمی به نظامیان منطقه بوموسی، تنب بزرگ و کوچک است
نشست همکاری مدیر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور هرمزگان و معاونت دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه درخصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری های پژوهشی در حوزه های کارآفرینی و ارتباط با صنعت انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق نشست همکاری مدیر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور هرمزگان و معاونت دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه درخصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری های پژوهشی در حوزه های کارآفرینی و ارتباط با صنعت انجام شد.
دکتر قربانی مدیر کار آفرینی وارتباط باصنعت دانشگاه پیام نور با اشاره به وجود ۱۴ واحد فعال پیام نور در استان هرمزگان گفت : واحد ابوموسی نیز یکی از واحدهای فعال با ظرفیت های لازم مشغول به تربیت نیروهای متخصص می باشد که برای نظامیان  منطقه ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک خدمت رسانی ویژه علمی انجام می دهد.  
این مقام مسئول بیان داشت: باتوجه به پتانسیل ظرفیت های اعضای علمی این دانشگاه که توانایی و آمادگی برای ارائه آموزش  در بین اقشار مختلف از جمله دانشجویان، کارمندان ادارات، سازمان ها و سایر متقاضیان به ویژه نظامیان به  صورت خاص به  دلیل نیاز به فراگیری آموزش به صورت غیر حضوری را دارا می باشد.
مدیرکارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور گفت: کلیه امتحانات دانشگاه پیام نور همزمان و همانند کنکور سراسری برگزار می گردد و این یکی از برند های ما در دانشگاه پیام نور است.
دشتی مدیر تدوین آئین نامه ها به نمایندگی از معاونت دانش و و پژوهش نیروی دریایی سپاه نیز گفت: ما تمایل به استفاده از ظرفیت های علمی موجود در کشور را داریم و اگر دست آوردهای این محققان و جامعه علمی کاربردی باشد استقبال خواهیم کرد.
دشتی تصریح کرد: یکی از ویژگی های خاص پیام نور که متناسب با ویژگی سازمان های نظامی می باشد وجود ساختار آموزش از راه دور است از این جهت پیام نور می تواند با ما همکاری لازم را داشته باشد و لذا باید به صورت نظام مند و متمرکز این فعالیت ها انجام شود.

captcha