122   
شناسه خبر: 80004   
تاریخ انتشار: 1397/11/18 13:03
معرفی اپلیکیشن
اپلیکیشن خشکشویی آنلاین بخار
اپلیکیشن خشکشویی آنلاین بخار
اپلیکیشن بخار در ایام عید شما را تنها نمی گذارد.

این روزها همه کارهای بشر آنلاین و توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی انجام می شود، زمانی بشر تصور نمی کرد که بتواند نیازهای خود را تنها با لمس چند دکمه برآورده کند. انسان پیش از این همواره در مشقت و زحمت بوده است تا بتواند غذایی بپزد یا مایحتاج خود را از فروشگاهی در آن سر شهر تهیه کند.

اما به لطف دهکده جهانی و اینترنت به راحتی می توان نیازهای خود را حتی از آن سر کره زمین سفارش داد و بدون زحمت و دردسر در محل اقامت خود تحویل گرفت. با نزدیک شدن به ایام منتهی به سال نو اینترنت و خدمات آنلاین می تواند کمک رسان خوبی برای ما باشد تا در میان مشغله های روزمره، نه تنها ایجاد ترافیک و آلودگی نکرد بلکه به تمام خواسته ها و امور رسید

یکی از کارهایی که باید در نوروز هر سال انجام داد خانه تکانی و تمیز کردن گوشه و کنار خانه است، تمیز کردن در، دیوار، مبلمان، ملحفه، پتو، بالش و لباس ها از کارهایی است که هر ساله وقت و انرژی زیادی از ما می گیرد، در مجموع خانه تکانی برای خانم های خانه دار و شاغل کار پر زحمت و طاقت فرسایی است که درعصر اینترنت انتظار می رود کمی از زحمت آن کم شود.

از این روی اپلیکیشن بخار در نظر دارد برای ایام منتهی به سال نو به کمک بانوان بیاید و در خانه تکانی گوشه ای از کار را بگیرد و چه چیزی بهتر از اینکه بتوانیم کارهای پر زحمت را آنلاین  به نتیجه برسانیم. با این آپلیکشن علاوه بر اینکه می توانید برای شست و شوی فرش و  لباس هایتان درخواست بدهید، بخارشوی مبلمان منزل یا محل کار شما را در محل انجام می دهد، فقط کافی است اپلیکیشن را دانلود و درخواست خود را ثبت کنید.

بخار

بخار

bokhaar app

bokhaar app

بخار

بخار

captcha