کد خبر: 77479
شرکت ملی گاز به مردم بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد تومان خدمات ارائه کرده
معاون وزیر نفت در امور گاز، ارزش خدمات شرکت ملی گاز ایران به مردم در سال‌های اخیر را بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: هدف این شرکت، افزایش رفاه عمومی در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، حسن منتظر تربتی در نخستین سفر کاری خود به عنوان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به استان آذربایجان غربی که با هدف آغاز طرح گازرسانی به بخش‌های شهری، روستایی و صنعتی این استان انجام شد، در جمع کارکنان شرکت گاز استان حاضر شد.

وی در این جلسه، خلق ثروت را یکی از اهداف شرکت ملی گاز در ایجاد و توسعه گازرسانی در کشور عنوان کرد و گفت: مدیران شایسته‌ای در طول همه سال‌هایی که گذشت در شرکت ملی گاز خدمت کرده‌اند، این موضوع وظیفه‌ سنگینی را بر دوش همه ما گذاشته است.

به گفته تربتی، وجود منابع عظیم گاز در کشور، خطوط فشارقوی و پالایشگاه‌های عظیم در کنار شرکت‌های توزیع گاز، زمینه‎ساز تولید، انتقال و توزیع پایدار گاز طبیعی در کشور هستند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز، ارزش مادی فعالیت شرکت ملی گاز بر اساس خدمات ارائه شده در سال‌های اخیر را بیش از  ۳۰۰ هزار میلیارد تومان عنوان کرد و ادامه داد: خلق ثروت در همه بخش‌های صنعت گاز یکی از راهبردی‌ترین اهداف شرکت ملی گاز است که موجب ایجاد اشتغال، آرامش عمومی برای مردم، کمک به کاهش آلودگی هوا و دیگر آثار مثبت می‌شود.

ایلنا