کد خبر: 80013
تشنه مسابقه هستم
با یک نتیجه خوب از قونیه برمی گردیم، تشنه مسابقه هستم و برای بهترین مدال تلاش می کنم.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق 

سارا بهمنیار دارنده مدال برنز کاراته جهان تأکید کرد، غیبت یک ساله کاراته ایران در مسابقات باعث شده است که او تشنه مسابقه باشد.

سارا بهمنیار در آستانه بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در شهر قونیه ترکیه درخصوص شرایط تیم ملی کاراته بانوان کشورمان اظهار داشت: خدا را شکر در حال پیگیری تمرینات خود زیر نظر کادر فنی هستیم و امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را بعد از یک سال غیبت در مسابقات برای خودمان و کشورمان در مسابقات کشورهای اسلامی رقم بزنیم.

وی با اشاره به دلتنگی خود برای حضور در مسابقات خاطر نشان کرد: متأسفانه یک سال نتوانستیم مسابقه بدهیم و این موضوع برای هر ورزشکار حرفه‌ای خیلی سخت است که چنین مدتی از مسابقه و کاراته دور باشد. به نوعی تشنه مسابقه هستم و تمام تلاش خود را برای بهترین نتیجه و مدال می‌کنم.

دارنده مدال برنز کاراته جهان در مورد سطح مسابقات کاراته بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: تا به حال در مسابقات کشورهای اسلامی مبارزه نکرده‌ام و اولین بار است که در این رویداد شرکت می‌کنم. در وزن من، کاراته‌کای ترکیه‌ای که نفر نخست رنکینگ دنیاست و حریف ازبکستانی از مهمترین رقبایم هستند.

بهمنیار راجع به رقابت با «سراپ اوزچلیک» کاراته‌کا ترکیه‌ای که در المپیک توکیو برای اولین بار موفق به شکست او شد، تصریح کرد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهم و اعتقاد دارم وقتی یک بار موفق  شدم او را شکست بدهم، باز هم می‌توانم این کار را تکرار کنم

وی درباره شرایط سایر ملی‌پوشان کاراته به تسنیم گفت: تیم ما ترکیبی از باتجربه‌ها و جوانان است. همبستگی بسیار خوبی داریم و خدا را شکر همه بچه‌ها خیلی برای این مسابقات آماده هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند و مطمئنم چیزی کم نخواهند گذاشت. امیدوارم من و سایر بچه‌ها با یک نتیجه خوب به ایران برگردیم.