printlogo


کد خبر: 23266تاریخ: 1395/07/05 12:27
همایش آموزشی "آینده بهتر" با هدف ورود بهتر به بازار کار برگزار می‌شود
همایش آموزشی "آینده بهتر" با هدف ورود بهتر به بازار کار برگزار می‌شود
موسسه نیکوکاری همگام با هدف آموزش بیشتر برای ورود بهتر به دنیای کسب و کار 15 مهر ماه تحت عنوان "آینده بهتر" اقدام به برگزاری یک همایش آموزشی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، این همایش که از سلسله همایش‌های آینده بهتر و از سال 92 برگزار می‌شوند، تلاشی برای ورود قدرتمند افراد به بازارهای کار محسوب می‌شود. 

به گفته موسسه نیکوکاری همگام به عنوان بانی این برنامه، در این همایش "موارد مختلفی در زمینه الزامات حضور موثر و قدرتمند در بازار کار ارائه می‌شود و دانشجویان این دوره با ابزارهای مورد نیاز جهت نیل به اهداف خود آشنا می‌شوند."

لازم به ذکر است که این دوره همایش تنا در بحث‌های تئوری بسنده نشده و دوره‌های کارگاهی را نیز برای درک بهتر مفاهیم کار در برخواهد گرفت.

دوره‌های آموزشی آینده بهتر از سال 1392 با ابتکار گروه نیکوکاری همگام آغاز شد و چهار دوره آن طی سال‌های گذشته با حمایت موسسه نیکوکاری رعد و جمعی از فعالان و علاقمندان حوزه مدیریت و آموزش کسب‌وکار برگزار شده است.

در این همای که در محل خیریه رعد برگزار می‌شود دامور درویشی، آرش برهمند، محمد نجفی، علی نعمتی شهابی، امیر مهرانی و سمیه جلیلی به سخنرانی و ارائه اطلاعات خود خواهند پرداخت.

این همای پنجشنبه 15 مهر ماه از ساعت 8 الی 13 در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت http://ayandeyebehtar.org/ مراجعه کنید.

 


لینک مطلب: http://siona.ir/News/23266.html