printlogo


کد خبر: 24617تاریخ: 1395/09/08 20:45
دکوراسیونی از رنگ بادمجانی عمیق به بنفش کمرنگ
دکوراسیونی از رنگ بادمجانی عمیق به بنفش کمرنگ
بنفش رنگ‌های متنوع و مختلط دارد که در بسیاری از اتاق‌های بزرگ کاربرد دارد. و آز آن رنگ برای دراماتیک کردن رنگ بندی در یک محل استفاده می‌شود.

از رنگ بادمجانی عمیق به بنفش کمرنگ، بنفش رنگ‌های متنوع و مختلط دارد که در بسیاری از اتاق‌های بزرگ کاربرد دارد. و آز آن رنگ برای دراماتیک کردن رنگ بندی در یک محل استفاده می‌شود.

* بنفش دلربا

تزیین منزل با رنگ بنفش

رنگ بنفش باعث ایجاد احساس تجمل ، رفاه و گرمی می‌شود. این ویژگی‌های عالی برای یک اتاق ناهار خوری رسمی است. برای نگهداری اتاق از لحاظ نور و درخشش قاب پنجره‌ها با رنگ روغنی رنگ شده است. میز و صندلی‌های مجلل که دارای رنگ قهوه ای مایل به زرد است احساس لوکس بودن را به ما می‌دهد و فرش یک رنگ اتاق را پوشانده.

* نور متوازن

نور متوازن

رنگ دیوار به قدری غنی است که آن را تقریبا قهوه ای نشان می‌دهد. در این قالب گیری‌ها آثار هنری و تفکیک رنگ وجود دارد، به صورتی که هم قرمز است و هم ته رنگ آن از قرمز خارج است. ایلین گرفین یک طراح دکور است که توصیه می‌کند برای ایجاد یک نور طبیعی در اتاق باید اشباع رنگ‌ها متعادل باشد.

* رنگ بنفش به عنوان یک رنگ بی طرف

رنگ بنفش به عنوان یک رنگ بی طرف

ایلین گریفین، برای زمین اتاق به جای رنگ آلویی از رنگ بژ قهوه ای تیره استفاده می‌کند. او این اتاق نشیمن را با رنگ قرمز ، صورتی، بادمجانی و خاکی متحد کرده است.

* اهمیت به یک انتخاب درست

اهمیت به یک انتخاب درست

ایلین گریفین با رنگ‌های بنفش، سبز، فیروزه ای ، طلایی و نارنجی یک هنر جالبی نشان داده. این رنگ‌ها می‌تواند از نور به تاریکی در سایه ای از رنگ بنفش متغییر باشد. در این اتاق خواب دیوار‌ها بنفش کم رنگ، بالش‌ها سبز روشن، زرد کره ای و زرد آلویی است که کاملا با هم دیگر در تضاد بسیار خوب هستند.

* اتاق خواب دنج

اتاق خواب دنج

قرمز مایل به ارغوانی در ایجاد یک اتاق خواب دنج کمک زیادی می‌کند. این جا به نظر می‌رسد که در وسایل این تخت خواب علاوه بر رنگ‌های مختلف به رنگ سفید هم توجه خاص شده است. قاب‌هایی که در بالای تخت خواب است و به نظر می‌رسد هر کدام قسمت‌هایی از یک طرح کارخانه ای است که در کنار هم بسیار جذاب اند و به ادامه رنگ‌های اتاق کمک زیادی می‌کند.

* دیوار‌های تاریک، اهمیت به روشنی

رنگ بنفش به عنوان یک رنگ بی طرف

رنگ زرشکی عمیق دیوار‌ها رنگی مطلوب، در عین حال مجلل برای اتاق است. آلو رنگی است که بیشتر قرمز و آبی را با هم ترکیب می‌سازد، بنابراین هر رنگی که این دو را در بر داشته باشد بسیار زیبا هستند و رنگ سبز بالش‌ها و رنگ طلایی پرده‌ها متمم رنگ دیوار است.

* رنگ شجاعانه دیوار

رنگ شجاعانه دیوار

رنگ ارغوانی تیره دیوار‌ها همراه با وسایل روشن این اتاق خواب مثل رنگ سبز و نارنجی برای ملافه‌ها، همچنین صورتی گرم در کنار هم به خوبی قرار گرفته اند و از همان رنگ آلو الگو گرفته اند.

* کاملا مدرن

کاملا مدرن

سیاه و سفید نقطه ی شروع ایده آل برای یک پالت رنگ ساده و دراماتیک است. بنفش یک حس فریبنده قابل لمس را به رنگ خنثی می‌افزاید. این رنگ برای ایجاد یک اتاق نهار خوری دنج و مدرن نه بیش از حد تیره است و نه نور بنفش ایجاد سایه کرده است. صندلی‌های بافته شده با مواد طبیعی گرمای خاصی به فضا می‌دهد.

* رنگ آرام دیوار دستشویی و حمام

رنگ آرام دیوار دستشویی و حمام

الهام رنگ دیوار می‌تواند از هر کجا آمده باشد. در این حمام، پرده ی دوش از گل‌های بنفش رنگ الهام گرفته شده و دیوار هم بنفش کم رنگ است. سبد بافته شده در کنار وان یک سبک کلبه ای را به این حمام اضافه کرده.

* اهمیت به بالش‌ها

اهمیت به بالش‌ها

در این جا یک درس در مورد اهمیت به رنگ وجود دارد. کجای این عکس چشم شما را گرفته است؟ احتمالا درخشان ترین رنگ، رنگ بنفش بالش روی مبل‌های سفید است.

* تاکیدی هوشمندانه

تاکیدی هوشمندانه

تاکید بر رنگ آلوچه ای آسایش و زیبایی را گاه به گاه به این اتاق نشیمن می‌دهد. دیوار‌های سفید ، یک فرش کم رنگ و یک میز چوب پیک نیک در کنار رنگ آلوچه ای ترکیبی جالب است. قرار دادن بالش‌ها به طرق مختلف راه هوشمندانه ای برای ایجاد علاقه به نیمکت چوبی است.

* اهمیت به دیوار

اهمیت به دیوار

یک موضوع توصیف پذیر با اهمیت به دیوار ایجاد کنید. با کاشی‌های ارغوانی یک حمام مجلل را قابل لمس کنید. دست شویی سفید و براق و نزدیک به دیوار یک نقطه کانونی ایجاد می‌کند.

 


لینک مطلب: http://siona.ir/News/24617.html