printlogo


کد خبر: 77568تاریخ: 1397/09/02 22:51
بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد برگزار شد
بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد برگزار شد
نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهدمقدس از امروز رسما کار خود را آغاز کرده است.بیش از 700 ناشر در نمایشگاه کتاب مشهدمقدس حضور دارند و بیش از 800 غرفه نیز در این دوره از نمایشگاه جانمایی شده است.

همچنین بخش بین‌الملل این نمایشگاه نیز با حضور تعدادی از ناشران از کشورهای مختلف مهیای خدمت رسانی و ارائه کتب به متقاضیان و بازدیدکنندگان است.

جعفر مروارید؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در زمینه این نمایشگاه اظهار داشت: بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد و پنجمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال عصر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد آغاز به کار می‌کند. با توجه به همکاری شهرداری مشهد در حوزه اطلاع رسانی، پیش بینی می‌کنیم تعداد بازدیدکنندگان این دوره نمایشگاه نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته باشد.

بن‌های خریداری کتاب نیز از ساعت 10 صبح امروز در اختیار علاقه مندان به کتاب قرار گرفته و می‌توانند این بن‌ها را از غرفه بانک شهر که حامی مالی امسال نمایشگاه است خریداری کنند.

این نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 و در روزهای جمعه و یکشنبه 10 صبح الی 21 برای بازدید عموم دایر است.در بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب، ویژه برنامه‌های مختلفی پیش بینی شده که از جمله آن‌ها، معرفی کتاب سال خراسان است.آئین افتتاحیه رسمی این نمایشگاه نیز عصر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

تسنیم


لینک مطلب: http://siona.ir/News/77568.html