آشنایی با بنیانگذار مدرسه کر و لال ها در ایران

پایگاه خبری ایرانیان موفق درصدد معرفی چهره های موفق جهان در عرصه کار و اشتغال به شما کارجویان عزیز میباشد، در این مقاله بر آنیم تا شما را با “جبار باغچه بان” ؛بنیانگذار نخستین مدرسه کر و لال های ایران آشنا کنیم.

دکتر فیروز نادری؛ از مدیران ‌ارشد ناسا

26 اسفند 1324 در شیراز به دنیا آمد، تحصیلات ابتدایی خود را در شیراز و دوره متوسطه را در دبیرستان اندیشه تهران به اتمام رساند، در سال 1964 به امریکا رفت...

بهروز فروتن؛ بنیان‌گذار شرکت بهروز

من بهروز فروتن در سال 1324 در تهران متولد شدم و در امیریه‌ی تهران بزرگ شدم. در سن ده سالگی پدرم را از دست دادم. ایشان رئیس اداره‌ی آگاهی بود البته زمانی که من به دنیا آمدم بازنشسته شده بودند.

برادران خیامی بنیانگذار ایران ناسیونال و پیکان در ایران

سید علی اکبر از هفت سالگی احمد را به مدرسه فرستاد به این امید که درس بخواند و طبق سنت آن روزگار، کارمند دولت و حقوق بگیر شود امّا احمد عاشق کارهای صنعتی به خصوص سر و کلّه زدن با اتومبیل بود.
اتوبوسى در جاده موفقیت:

آشنایی با بنیان گذار برند سیر و سفر

سیر و سفر در خاطرات مردى، که «سیر و سفر» را راه انداخته، جذاب است. اوبیش از 4 دهه در این بخش فعالیت کرده است و هنوز هم عاشق اتوبوس است به طورى که خانواده اش هم کیک تولد ۶۰ سالگى او را شبیه اتوبوس ساختند تا او همیشه با آرزویش هم آ وا باشد.

امید کردستانی مدیر فروش گوگل

آقای امید کردستانی: معاون فروش و مدیریت تولید در " نت اسکیپ "

آشنایی با محسن اصفهانیان، بنیان گذار برند گراد

اگر جزو طبقه متوسط جامعه هستید و برای خرید یک دست کت‌وشلوار مردانه برنامه‌ریزی کرده‌اید، بهترین مارک‌های تولید داخل را احتمالا "هاکوپیان"، " گراد"، "ماکسیم" یا" ایکات" می دانید.

پییر امیدیار، ثروتمندترین ایرانی و بنیان‌گذار eBay

پییر امیدیار در سال ۱۹۶۷ در شهر پاریس بدنیا آمد و در سنین کودکى به همراه خانواده به ایالت مریلند مهاجرت کرد.
یک رویداد:

زندگینامه جمیله صادقی؛ بنیان‌گذار شرکت تاکسی سرویس زنان در ایران

برخورد با زنانی که هر روز به او مراجعه می‌کردند و تحقیق در مورد مشکلات زنان در زندان، او را به فکر انداخت که باید برای زنانی که هیچ مهارتی ندارند، سنی از آن‌ها گذشته و نمی‌توانند جذب بازار کار دولتی شوند یا سرپرستی ندارند تا خرج‌شان را بدهد کاری انجام دهد.