رویای ۱۳ میلیون جوان ایرانی!

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس خبرداد: ۱۱ میلیون جوان ایرانی سن ازدواج را رد کرده اند، وزارت بهداشت نیز اعلام کرده ۱۳ میلیون جوان مجرد ایرانی در آستانه ازدواج هستند ولی سن مناسب ازدواج را سپری کرده اند...این خبر سوژه کارتون مهدی عزیزی در خبرآنلاین شده است.

تابلوی جدید پیش روی کارگران معترض!

در حاشیه برخی تجمعات اعتراضی صنفی در کشور، احسان گنجی این کارتون را در کانال «شهرونگ» منتشرکرد.

جدیدترین وضعیت صندلی مهدی تاج!

در حاشیه رایزنی‌ها برای ماندن و یا نماندن رئیس فدراسیون فوتبال در راستای اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در خبر ورزشی منتشرکرد.

کنایه‌ یک روزنامه به دستورالعمل جدید برای دختران

در حاشیه بخشنامه ممنوعیت پوشیدن لباس راحتی در محیط عمومی خوابگاه‌های دختران دانشگاه آزاد، «بی قانون» تیتر یک خود را به این موضوع اختصاص داد.

ژست بیرانوند برای ستاره های جهان

در حاشیه درخشش علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس در بازی مقابل السد و ضربه ژاوی، صفحه اینستاگرام ماهنامه طنز و کارتون خطخطی این کارتون را منتشرکرد.

کاریکاتور| جولان مافیای‌کنکور

در این کاریکاتور به مافیای کنکور که امروزه به یک بحث جنجالی تبدیل شده اشاره شده است.

تاثیر گرانی بر سوپرمن!

«سوپرمن» عنوان کارتون علی قناعت در کانال طنز و کارتون «نیش خط» است که با کنایه به گرانی اقلام خوراکی و اصلی مردم در بازار پرنوسان کشور و کاهش قدرت خرید سرپرست خانوار، منتشرشده است.

کاریکاتور| پرچم عربستان عوض شد

حواشی حذف عجیب روزنامه‌نگار منتقد آل سعود، روزنامه‌نگاران جهان را به واکنش واداشته است به طوری که سایت کگل روزانه بیش از یک کارتون از کارتونیست‌های جهان درباره عربستان و قتل فجیع جمال خاشقجی منتشر می‌کند.

کاریکاتور| جدیدترین تغییرات تصمیم کبری و کوکب‌ خانم

در حاشیه انتشار خبر پوشاندن بدن دهقان فداکار در کتاب سوم ابتدایی با زیر پیراهنی، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در کانال طنز « بی قانون» منتشرکرد.

کنایه بی قانون به عدم افزایش نرخ ارز از 13 آبان

کاریکاتوری که مشاهده می کنید طرحی از ثنا حسین پور درمورد صعود مجدد قیمت دلار است.