راز زیبایی پوست دختران کره‌ای چیست؟

زیبایی و جذابیت زنان و دختران کره ای در جهان مشهور است، زیبایی صورت آن‌ها واقعا ستودنی است، اما دلیل این زیبایی چیست؟ با مصرف مواد غذایی سالم، پوست‌تان را سلامت نگه دارید؛ از گوشت کم‌چرب، مرغ، ماهی، سبزی، میوه، غلات و لبنیات کم‌چرب بهره ببرید.

متابولیسم چیست؛ ۳ روش افزایش متابولیسم بدن و کاهش وزن

سوخت و ساز بدن یا متابولیسم فرایندی بیوشیمیایی است که در بدن هر موجود زنده‌ای برای ادامه‌ی حیات رخ می‌دهد. بالا یا پایین رفتن نرخ متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن روی کاهش یا افزایش وزن اثر مستقیم دارد.

خواص آب پنیر برای سلامتی و بدنسازی

با آب پنیر عضله بسازید،وزن کم کنید و به مقابله با ایدز بروید. از جمله فواید آب پنیر در طب سنتی می توان به رشد و تقویت استخوان ها و بالابرنده سرعت هضم غذا اشاره کرد.

این عادت اشتباه دلیل پوسیدگی دندان شماست!

پوسیدگی دندان چیست و چرا به سراغ‌مان می آید؟ راههای پیشگیری از پوسیدگی دندان کدامند؟چی بخوریم تا دندان هایمان دچار پوسیدگی نشوند؟ کدام عادت و رفتار ما موجب پوسیدگی شدید دندان ها می شوند؟

6 عادت لاغرکننده قوی مخصوص قبل از خواب

در کنار تمام راه و روش های کاهش وزن متخصصان لاغری رازهایی را می گویند که با عنوان لاغرکننده های قوی قبل از خواب شناخته می شوند.

روش‌ها و مزایای ماساژ کف پا

در پایان یک روز خسته‌کننده بسیاری از افراد تمایل دارند که از مزایای تکنیک مفید و آرامش بخش "ماساژ کف پا" بهره‌مند شوند.

6 تمرین ذهنی برای کسانی که مشغله کاری زیادی دارند

واقعیت زندگی همه ما این است که زیاد غذا می‌خوریم، وزن اضافه می‌کنیم، در شرایط نامناسب بی حرکت می نشینیم، و از همه مهم تر خودمان را از طبیعت دور می کنیم و با این سبک زندگی روی سلامت عاطفی و ذهنی خود تاثیرات منفی می گذاریم. شواهد علمی ثابت کرده است که هر چه بیشتر با طبیعت همراه و هماهنگ باشیم احساس بهتری خواهیم داشت.

20 کاربرد جالب لیموترش

با آبلیمو می توانید برش های میوه و سبزی تان را برای مدت طولانی‌تری نگهداری کنید