بیش از ۳ هزار نفر در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد ثبت نام کردند

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تاکنون ۳ هزار و ۳۳۹ نفر در فرخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کرده اند.

ورود۳۰۰ محیط‌ بان به یگان حفاظت محیط زیست

رییس یگان حفاظت محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست گفت: امسال ۳۰۰ محیط‌بان جدید وارد یگان حفاظت محیط زیست می‌شود که تا حدی مشکل کمبود نیروی محیط بان را رفع خواهد کرد.

۴۲ ایستگاه درخت‌تکانی هنگام بارش برف در تهران راه اندازی شد

۴۲ ایستگاه درخت‌‌‌تکانی هنگام بارش برف در مناطق شهرداری تهران راه‌‌اندازی شد.

مدارس خشتی و گلی تا پایان سال‌تحصیلی جاری جمع آوری می شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: بنای ما برچیدن مدارس خشتی و گلی تا پایان سال تحصیلی جاری و جایگزین کردن آن با مدارس ایمن و استاندارد در کشور است.

۳۰۰ مرکز مشاوره ژنتیک در کشور در حال فعالیت هستند

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۳۰۰ مرکز مشاوره ژنتیک در کشور فعال است، گفت: ۲۴۰هزار کودک معلول در کشور زندگی می کنند.

مرحله دوم توزیع سبد کالا از هفته آینده اجرا می شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه سبد کالا به نیمی از جمعیت کشور تعلق می‌گیرد، گفت: مرحله دوم توزیع سبد حمایتی، هفته آینده آغاز می‌شود.

رونمایی از سامانه سرباز ماهر/ ثبت تخصص جوانان از ۱۵ سالگی

رییس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در اجرای طرح سرباز ماهر، اطلاعات و تخصص جوانان از ۱۵ سالگی ثبت می شود.

افرادی که زیاد قهوه می خوردند

یک پژوهش تازه از یک مؤسسه سلامت در استرالیا نشان داده مردم هرچه بیشتر به طعم تلخ کافئین حساسیت داشته باشند قهوه بیشتری می‌نوشند.

محورها و شاخص‌های اصلی عدالت جنسیتی تصویب شد

معاون رئیس جمهور از تصویب محورها و شاخص‌های اصلی عدالت جنسیتی در جلسه با معاون فرهنگی قوه‌قضاییه خبر داد.

برگزاری نمایشگاه "تازه های کتاب" در سازمان میراث‌فرهنگی

نمایشگاهی با عنوان «تازه های کتاب» به‌همت مرکز اسناد و کتابخانه پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری در محل ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شده است.

جشنواره فرهنگ اقوام ایرانی برگزار می شود

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی از بررسی اجرای جشنواره فرهنگ اقوام ایرانی با مشارکت کشورهای جغرافیای جشن نوروز خبر داد.

ایجاد کانون خیران کارآفرین توسط کمیته امداد

یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار شغل توسط کمیته امداد امام خمینی از سال ۱۳۷۴ تاکنون برای مددجویان و افراد نیازمند ایجاد شده که از این تعداد یک‌میلیون طرح منجر به خودکفایی و خروج مددجویان این شده است.

700 دستگاه بخاری «هرمتیک» برای مدارس آذربایجان‌شرقی خریده شد

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان‌شرقی گفت: در حال خریداری حدود ۷۰۰ دستگاه بخاری «هرمتیک» برای مدارس استان هستیم و طی دو ماه آتی در مدارس مناطق سردسیر استان نصب می‌شوند.

۴۰ درصد کارمندان «زن» هستند

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: ۴۰ درصد از کارمندان جمهوری اسلامی زن هستند این درحالیست که بسیاری از آنها از توانمندی علمی و تجربه کافی برخوردارند اما به آنها فرصتی داده نشده است.

راهکارهایی جهت کاهش آلایندگی موتورسیکلت‌ها در تهران

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از طراحی دو برنامه برای بهبود وضعیت موتورسیکلت‌ها در پایتخت خبر داد.