مصاحبه با جوان 19 ساله کارآفرین/ با 100 هزار تومان هم می توان کار کرد

ایده کارآفرینی در ایران با ۱۰۰ هزار تومان موضوع جذابی است که امروز در این مقاله یک نمونه از کارآفرینان موفق ایرانی از داستان موفقیت خود می‌گوید.

اگر دنبال یک کسب و کار هوشمندانه هستید، این مطلب را بخوانید

تحلیل یک کسب و کار هوشمندانه، اعطای نمایندگی یکی از جامع ترین مراکز خدماتی و فروشگاهی کشور

روش اطلاع رسانی درست در مواقع بحرانی

وقنی بحران یا موقعیت دشواری پیش می‌آید، غریزه حکم می‌کند که به هم نزدیک‌تر شویم، برای جبران خسارت به شدت کار کنیم و موقعیت را به حالت عادی برگردانیم.

توصیه‌ های موفق‌ترین زن کارآفرین دنیا

اپرا وینفری بانویی آفریقایی-آمریکای‌ تبار، مجری بزرگ‌ترین برنامه‌های تلویزیونی، هنرپیشه و یکی از موفق ترین زنان کارآفرین جهان است.

با این شغل ها پولدار شوید

اگر می‌خواهید در خانه راحت بنشینید و بدون هیچ هزینه یا مزاحمتی برای خودتان کسب و کاری راه بیندازید و از قضا پول خوبی هم در بیاورید، این شغل‌ها درآمدتان را افزایش می‌دهد.

راه هایی برای انجام معامله های بزرگ

برای اینکه این مورد برایتان روشن و قابل‌درک شود باید بدانید که درواقع ما محصولات و خدمات خود را به کسب‌و‌کارها نمی‌فروشیم، بلکه به کسانی می‌فروشیم که در قالب یک کسب‌و‌کار فعالیت می‌کنند.

راه هایی برای کسب و کار موفق در دوران رکود

بیشتر شرکت های موفق در دوران رکود شرکت هایی هستند که نه تنها از هزینه های بازاریابی خود نمی کاهند بلکه با به کار بردن شیوه هایی هوشمندانه در بازاریابی، خود را با رفتار جدید مصرف کنندگان وفق می دهند.

ایده هایی که صاحبانشان را میلیونر کردند

میلیونر شدن چندان هم سخت نیست، البته کم هستند افرادی که اعتماد به نفس و توانایی آن را داشته باشند که ایده های کوچک و جالب و در عین حال پردرآمد خود را به مرحله ی اجرا دربیاورند.

آموزش راه اندازی یک کسب و کار میلیاردی

یکی از معروف ترین جملاتی که تقریبا تمام افراد ثروتمند دنیا با آن موافقند این است که فقط یک میلیارد اول بدست آوردنش سخت است، بعد از آن همانطور که بند کفش تا را با موفقیت می بندید، به همان راحتی میتوانید یک میلیارد دیگر نیز کسب کنید.

کارهایی که افراد موفق صبح ها انجام می دهند

در این مطلب به کارهایی که افراد موفق در صبح انجام می دهند، اشاره شده است.

راه اندازی یک کسب و کار عالی با گل و گیاهان

پرورش گل و گیاه، می تواند به عنوان یک تفریح ونه لزوما کسب و کار تمام حرفه ای، در گوشه ای از حیاط یا پشت بام مورد توجه علاقه مندان به طبیعت باشد.

توصیه های عالی برای موفقیت در کسب و کار

برای موفقیت در کسب و کار و زندگی کم‌تر بازاریابی کنید‎.

راه حل رفع اختلاف در محیط کار

اختلاف در محیط کار ممکن است به شکل های گوناگونی رخ دهند، اما باید بدانید که چنین اتفاقاتی قابل حل شدن هستند.

راهکارهایی که جیب‌تان را پر از پول می‌کند

وقتی بحث پول و افزایش درآمد می‌شود، بیشتر افراد شروع به شعار دادن می‌کنند و پای معنویت را به میان می‌کشند، البته معنویت جای خود را دارد ولی نباید موضوعات را در هم آمیخت.

کارهایی که پولتان را هدر می دهد

در طول روز، خرج‌های ریز و درشتی داریم که به چشم‌ نمی‌آیند ولی در انتهای ماه، این خرج‌ها مقدار چشمگیری می‌شوند. با رعایت چند نکته می‌توانید در مدیریت پول‌هایتان مهارت بیشتری کسب کنید.