شیر بادام؛ شیر گیاهی خوشمزه و پر خاصیت با چندین طعم مختلف

کسانی که به دلیل در پیش گرفتن رژیم گیاهخواری و یا حساسیت به لاکتوز به دنبال شیر‌های گیاهی هستند، معمولا شیر بادام یکی از انتخاب‌های مهم آنهاست به دلیل دارا بودن میزان بالای کلسیم این شیر می‌تواند تا حدودی در برابر شیر گاو عرض اندام کند و جای آن را بگیرد.

کمبود ویتامین D از مشکلات تغذیه ای جدی در ایران است

مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در حال حاضر 30 تا 50 درصد جمعیت کلی جهان با کمبود ویتامین D مواجه هستند و در ایران نیز یکی از مشکلات جدی تغذیه ای است که باید مورد توجه واقع شود.

مدل موی جدید برای دختران نوجوان

یکی از چیزهای که به ظاهر دختران نوجوان زیبایی می بخشد، مدل موهایشان است. مدل موی زیبا نه تنها به نوجوانان زیبایی می بخشد بلکه اعتماد به نفس آنها را نیز بالا می برد. اگر به دنبال مدلی برای موهای خود می گردید، ما در این مطلب مدل های زیبایی را برایتان آورده ایم که می توانید از آنها الگوبرداری کنید.

طرز تهیه کیک کدو حلوایی مغزدار

طرز تهیه کیک کدو حلوایی مغزدار با رسپی فرانسوی

ابداع شیشه خودترمیم شونده برای گوشی‌های همراه

از شایع‌ترین حوادثی که اتفاق می‌افتد شکسته شدن شیشه گوشی همراه است. هرچند سازندگان گوشی‌های هوشمند سعی دارند با استفاده از شیشه‌ای قوی‌تر صفحه گوشی همراه را مقاوم‌تر سازند، اما هنوز موفق به ارائه طرح کاملی در این زمینه نشده‌اند.

8 دلیل شایع عفونت دستگاه ادراری

دیابت کنترل نشده یکی از علل بروز عفونت دستگاه ادراری است

خانه‌ی شما چگونه می‌تواند مضطرب‌تان کند؟

قدرت خانه و دکوراسیون آن را بر سلامت روح و روان‌تان دست کم نگیرید. با ما باشید تا ببینید خانه‌ی شما چگونه ممکن است باعث اضطراب‌تان شود.

چیدمان یلدا با تم هندوانه

ایده هایی برای تزیین و چیدمان خانه در شب یلدا

معرفی دومین رژیم برتر دنیا

گر رژیم های مختلف را دنبال کرده و کلا آدم رژیم باز باشید، اسم دومین رژیم برتر دنیا یعنی TLC به گوشتان خورده است. در این مطلب همه چیز راجه به این رژیم را برایتان توضیح می دهیم.

۷ خصوصیت زنان موفق

زنان موفق دقیقا می دانند می خواهند به کجا برسند